NEW --- Náš Speedy se stal r.Top Dog IX.FCI 2017, SVĚTOVÝM VÍTĚZEM 2017 a SVĚTOVÝM VETERÁN VÍTĚZEM 2023 --- NEW --- Baloo se stal EVROPSKÝM JUNIOR VÍTĚZEM 2018 --- NEW --- Melody se stala EVROPSKOU VÍTĚZKOU 2019 --- NEW --- Magic se stala SVĚTOVOU VÍTĚZKOU 2021 a EVROPSKOU VÍTĚZKOU 2022 --- NEW --- Fantasy se stala SVĚTOVOU VÍTĚZKOU 2023 --- NEW --- Fantasia se stala EVROPSKOU VETERAN VÍTĚZKOU 2022 --- NEW --- #1 ch.st. roku 2018, 2019, 2020 a 2021 se stala Perla Mahagon, #1 ch.st.2022 a 2023 se stala Pearl of the Moon! --- NEW

Aktuálně jsme také na: 
Novinky
1.11.2022    Bláznivé nápady se mají přetvářet ve skutečnost... A tak se jednoho podzimního večera vydal náš toulavý štěkající bus jihovýchodním směrem, aby odvezl partu stejně nadšených bláznů do Istanbulu! Po 36 hodinové cestě (včetně několika hodin strávených na hranicích - přecijen jsme opouštěli, opět vjížděli do, a znovu opouštěli Evropskou Unii) jsme konečně ucítili "vůni Orientu", a mohli jsme se s našimi tibeťáčky zúčastnit dvoudenního výstavního maratonu. Během víkendu byli Speedy a Melody předvedni na celkem čtyřech výstavách, z čehož dvě byly mezinárodní, a dokonce i kvalifikační pro Cruft´s 2023.
Ubytováni jsme byli v krásném hotelu v centru, a tak jsme večer ještě stihli projít kousíček Instanbulu a nakoupit i nějaké ty turecké cukrovinky.
Celkově to byl nádherný výlet s vůní Orientu, která byla cítit na každém kroku

A jako třešničku na dortu si z tohoto výletu oba naši tibísci přivezli exotické championáty

~ Speedy a Melody jsou držiteli titulů TURECKÝ CHAMPION a TURECKÝ GRAND CHAMPION ~

15.10.2022   Naši tibeťáčci byli opět velmi úspěšní na Speciální výstavě v Litoměřicích - zvítězili jak v plemeni, tak Speedy v závěrečných soutěžích celé krajské výstavy, při níž se speciálka konala!
3.10.2022   V uplynulých dnech přišly našim tibískům dvě cenné zásilky - přiznané ŘECKÉ a CHORVATSKÉ CHAMPIONÁTY!

25.9.2022   Speedy na výstavě v Lounech již podruhé obhájil titul BIS HONOR!

22.8.2022   Malý výlet na Mezinárodní výstavu do Mladé Boleslavi byl opravdu úspěšný - pro Megerku dokončený Grand Champion a podruhé za sebou i krásný BIG, tentokrát od pana rozhodčího Wächtera Stefana z Německa!
Magic nyní na nějakou dobu končí s účastí na výstavách. Je držitelkou championů ČR i spoust dalších států a především titulů SVĚTOVÁ VÍTĚZKA a EVROPSKÁ VÍTĚZKA, a nyní bysme byli moc rádi, kdyby se stala maminkou

10.8.2022   A další úžasný týden - ze Splitu jsme se přesunuli o 500 km západněji, do krásného Koperu, kde jsme si krom moře, sluníčka, krásné přírody i hezkého města užili i krásně připravené čtyřvýstavy pod společným názvem ISTRA SLOVENIAN SUMMER DOG SHOW. Speedy a Perry byli opět velmi šikovní a moc se líbili, a to i v konkurenci finských tibeťáčků! Oba si opět střídavě "měnili" BOB a BOS, oba se stali držiteli titulů ISTRA WINNER a SLOVINSKÝ CHAMPION, a oba společně stáli na stupínkách v soutěži o nejlepší pár výstavy (kdy soutěžili vždy mezi 22 - 28 páry všech plemen). A poslední den se jim tuto prestižní soutěž dokonce podařilo vyhrát!

1.8.2022   Úžasný týden ve Splitu!
Opět jsme spojili dovolenou u moře s účastí na 4 SUMMER NIGHT SHOW SPLIT, kde si naši dva tibísci - Speedy a Perry - užili sluníčka, moře i procházek krásnou jadranskou přírodou, a na večerních výstavách v konkurenci maďarských tibísků původem z Irska a Polska dokázali na všech pěti (2 mezinárodní, 2 nárosní a 1 speciální) výstavách zvítězit (získat všech 5 BOB a 5 BOS) a získat 3 nové championáty!

17.7.2022   Na dnešní Národní výstavě v Mladé Boleslavi si naši tibísci včetně odchovů vedli skvěle - přivezli jsme si vítězství v obou pohlavích a tři splněné championáty!
13.7.2022   Merynky štěňátka krásně rostou, již otevřela oči a rozkoukávají se na světě. Přidali jsme několik nových fotek.
Pro bezva parťácké rodiny máme ještě volné pejsky.

30.6.2022   Merynce se narodilo pět krásných miminek. Ač má Mery svá první štěňátka, projevila se jako ta nejskvělejší máma, a už po dvou dnech měla štěňátka výrazné váhové přírůstky. Všem včetně maminky se daří skvěle 

30.6.2022   Melody dnes přišel potvrzený nejvyšší championát, kterého mohou pejsci dosáhnout - INTERCHMAPION KRÁSY F.C.I. - CIB

26.6.2022   O víkendu jsme se podívali do sousední Jelení Hory, kde jsme na dvou národních výstavách předvedly naše holky - Megi a premiérově i čtyřměsíční Žužu. Obě si vedly skvěle a neztrratily se ani v závěrečných soutěžích! Výsledky zde.
23.6.2022   V uplynulém víkendu jsme si udělali dlouhý výlet - až do řecké Soloně! Bylo potřeba pomoci s dopravou malé Liy k jejím řeckým majitelům, a tak místo možnosti předání štěňátka někde na půli cesty zvolili jsme variantu spojení dopravy fenky a účasti na řeckých výstavách. Sebou jsme vzali Speedyho a Magic, kteří v Řecku prezentováni ještě nebyli, a výsledky naší bláznivé akce jsou skvělé - oba naši tibísci splbili podmínky pro přiznání titulu CHAMPION ŘECKA, a na finálových závěrečkách se ještě stali nejlepším párem výstavy!
24.5.2021   Na mezinárodní výstavě v Litoměřicích získala Mary BOB a splnila podmínky pro přiznání ČESKÉHO CHAMPIONA!

15.5.2022   Úžasný víkend strávený na Slovensku ve společnosti super lidí na perfektně připravené akci.
V rámci "Jubilejného víkendu 25 rokov KTP" uspořádal slovenský Klub tibetských plemien Jubilejní speciální výstavu a Klubovou výstavou, na které pozval posuzovat dva světově uznávané švédské specialisty - pány Paula Stantona a Tjorbjörna Skaara. Příležitosti předvést naše tibísky jsme samozřejmě nemohli nevyužít! Domů jsme se vrátili nadšení, a naši tibeťáčci s kupou nových titulů.
Magic po oba dny v konkurenci zahraničních psů a fen zvítězila s tituly BOB a 3.BIS, Speedy oba dny získal titul BIS Honor, a společně s Perry i BIS Couple!
Obě holky se staly i KLUBOVÉ CHAMPIONKY KTP-SK

10.5.2022   Na ty správné rodiny u nás ještě čekají tři krásní tibetí kluci. Pro více info nás, prosím, kontaktujte.

10.5.2022   Opět krásný víkend strávený s našimi tibísky mezi přáteli na výstavách! V sobotu jsme s mladýma holkama vyjeli do Polska na Mezinárodní výstavu zámku Kliczkow, a v neděli již i s "matadory" na Klubovou výstavu do Mladé Boleslavi, kde se Speedy s Perry stali Nejlepším párem celé výstavy (krajské + připojených klubovek a speciálek), a Speedy dokonce získal nejen BOB v plemeni, ale i BIS Honor celé výstavy (je to jeho již 3. BIS Honor v řadě!).
28.4.2022   V uplynulém víkendu jsme si s Magic a Fantynkou udělali krásný výlet do Paříže, kde se konala Evropská výstava a Championat de France. Náše přání bylo získání CACS (a tím dokončení titulu Champion Francie) s Magic na francouské šampionátce a ocenění "Výborná s pořadím" pro ostatní tři posudky. Skutečnost zcela předčila naše přání!
Magic získala CACS na obou výstavách a krom toho i r.CACIB a Latin Winner na šampionátce, a
CACIB, EVROPSKÝ VÍTĚZ a BOB na Evropské výstavě. Tím splnila nejen podmínky pro přiznání titulu CHAMPION FRANCIE, ale FRENCH WINNER 2022!
Fantasia první den získala ze tří veteránek druhé místo, ale hned další den to i vítězné fence "vrátila", a v zápětí zvítězila i nad veteránem-psem se ziskem titulů EVROPSKÝ VETERÁN VÍTĚZ a Best Veteran.

13.4.2022   Naše štěňátka absolvovala veterinární prohlídku, očkování a čipování, a pomalu se nám začnou rozjíždět do nových domovů, kde se na ně již těší.
Stále ještě máme volné krásné pejsky, pro které hledáme skvělé rodiny, kde budou rozdávat štěstí a lásku.

2.4.2021    Perry obhájila vítězství v soutěži SLOVAKIA DOG CUP!

24.3.2022    Ještě včera jsi se tu s námi mazlila, a dnes je tvůj pelíšek prázdný. 15 let je krásný věk, ale my bychom si přáli ještě o mnoho víc....

21.3.2022   Kikince a Geniovi přišly diplomy nejvyšší titulů - INTERCHAMPION FCI - C.I.B., které se jim povedlo splnit již v době covidové - k předchozím čekatelstvím získaným v různých zemích získali loni v dubnu v Makedonii poslední potřebné CACIBy.

20.3.2022   Pravidelně přidáváme fotky všech našich štěňátek, tentokrát se byla podívat už na jarní sluníčko venku.

7.3.2022   Puppyspam - ve fotogaleriích jsou nové fotky, jak štěňátka krásně rostou. Máme ještě několik pejsků volných - info přes telefon nebo mail.

26.2.2022   Baby boom v chovatelských stanicích PERLA MAHAGON a PEARL OF THE MOON
Holčičkám Caře, Frozince, Ferry a Melody se narodila štěňátka


10.2.2022   O víkendu se tři fenky z našeho chovu účastnily Mezinárodní výstavy v Brně. Honey a Icona splnily tituly JUNIOR a VETERÁN CHAMPIONA! Majitelkám gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu

18.1.2022   Perrynka a Kikinka si udělaly výlet na Národní výstavu do polské Brodnice, kde obě splnily poslední z podmínek pro přiznání titulu POLSKÝ CHAMPION!
10.1.2022   Perrynka si zajela na Národní výstavu do Brna, kde svým vítězstvím splnila i poslední podmínku pro přiznání titulu CHAMPION ČMKU! Mezi psy zvítězil krásný Panda (Kenzo Carnival Mask Lucy's Secret). Zvítězil tak pár, kterému by se koncem února měla narodit štěňátka

1.1.2022   Naše Světová vítězka'21 ILLUSION MAGIC PEARL OF THE MOON se stala absolutní vítězkou klubové soutěži TOP TIBEŤÁK 2021 a také získala 5. místo v IX.FCI skupině v celostátní soutěži TOP TEN 2021, čímž se (po svém dědovi Speedym) stává druhým tibeťáčkem, který se dokázal v této soutěži všech plemen umístit!


1.1.2022   Přes minimální účast našich holek na loňských slovenských výstavách se naše holky Perry (Evita Perla Mahagon) a Megi (Illusion Magic Pearl of the Moon) umístily na prvních příčkách v plemeni!
 


NOVINKY

z let:

   2021         2020         2019         2018        2017         2016         2015        2014        2013        2012        2011         2010        2009        2008        2007        2006        2005