NEW --- Náš Speedy se stal r.Top Dog IX.FCI 2017 a SVĚTOVÝM VÍTĚZEM 2017 --- NEW --- Baloo se stal EVROPSKÝM JUNIOR VÍTĚZEM 2018 --- NEW --- Melody se stala EVROPSKOU VÍTĚZKOU 2019 --- Magic se stala SVĚTOVOU VÍTĚZKOU 2021 --- NEW --- #1 nejúspěšnější ch.st. roku 2018, 2019 a 2020 se stala Perla Mahagon, #2 ch.st.2018, 2019 a 2020 se stala Pearl of the Moon! --- NEW

Aktuálně jsme také na: 
Novinky


2.12.2018   Výstavní sezona ukončena! Na poslední letošní výstavě získali naši tibeťáčci další tituly i champioénáty, a Balónek se dokonce umístil i v BIS ringu!


1.12.2018   Balonkovi, Geniusovi, Waikiki, Frozen, Melody a Acaře přišly výsledky DNA PRA3 - všichni jsou prostí - Clear!

Krom DNA PRA3 testů jsme také nechali vyhotovit DNA genetické profily všem našim chovným tibeťáčkům. V praxi to znamená, že každé štěňátko, které se u nás narodí, bude moci mít geneticky prokázaný původ!


27.11.2018   Letošní "zahraniční" výstavní sezónu jsme zakončili ve Francii a Černé Hoře, na celkem třech mezinárodních výstavách, kde se našim tibískům moc dařilo - výsledky zde .

Do Francie jsme si na výstavu vyjeli úplně poprvé, a byli jsme zvědaví na francouzskou konkurenci. Tibeťáčci ve Francii byli celkově v podobném typu a kvalitě jako v ČR, a i proto nás moc mrzelo, že jsme natrefili zrovna na rozhodčího, který preferoval vysloveně vysoké jedince. Myslím, že u jiného rozhodčího by naši tibísci dopadli asi lépe (i tak ale považujeme jedno první a jedno druhé místo za hezký výsledek, konkurence byla početná).

Do Černé Hory jsme jeli vysloveně z nostalgie - miluju tuto zemi a její jižní pobřeží. Bohužel si výstavy "vybraly" termín shodný s přívalovým deštěm, takže sobotní výstava v nám známém Čanju byla ještě i počasím super (18°C, polojasno a nádherný přímořský vzduch), ale nedělní v Kotoru celá propršela (a byl to déšť hodný přímořského státu - voda ve výstavních kruzích přes krytí střechou dosahovala občas po kotníky) a mě osobně moc mrzelo, že jsem si nemohla prohlídnout právě tak krásné město, jakým Kotor je. Tak snad příště, protože v Černé Hoře jsme určitě nebyli naposledy!
A jak si ty naše "perličky" vedli? Skvěle: 
Baloo and Melody are new MONTENEGRO JUNIOR CHAMPION and MONTENEGRO JUNIOR GRAND CHAMPION, Frozen is new MONTENEGRO CHAMPION and MONTENEGRO GRAND CHAMPION, and Genius is new MONTENEGRO PUPPY CHAMPION!


28.10.2018   Nové výsledky z 3xCACIB Bratislava - SK - Baloo a Melody se stali novými SLOVENSKÝMI JUNIOR CHAMPIONMI, Frozen získala titul SLOVENSKÝ CHAMPION a Speedy získal r.BIS Honour!
Baloo, Melody a Frozek dále splnili podmínky titulu KLUBOVÝ CHAMPION!


14.10.2018   Nemožné se stalo skutečností! Loni zvítězil na World Dog Show Speedy a stal se Světovým vítězem! Letos jsme na světovku nejeli, ale evropku (European Dog Show Warszawa) jsme si nemohli nechat ujít - a Baloo dokázal, že je synem svého otce - stal se EVROPSKÝM VÍTĚZEM MLADÝCH!


13.10.2018   Úžasné výsledky našich tibeťáčků - tentokrát ze Speciální výstavy tibetských španělů - Baloo se opět stal nejlepším tibeťáčkem (BOB) a novým ČESKÝM JUNIOR CHAMPIONEM, Speedy znovu obhájil titul BIS Honour a téměř sedmiletá Fantasia dokázala konkurovat mladším fenám a získala nejen titul Vítězky speciální výstavy, ale i BIS fena v rámci všech plemen celé krajské výstavy!


28.9.2018   Další krásné výsledky našich tibetích kluků z Krajské výstavy Martiněves - Baloo r.BIS Junior, Speedy BIS Honour a malý Genius premiérově a hned užší výběr v BIS dorost!


9.9.2018   Další krajská výstava s úžasnou atmosférou v krásném prostředí... Krajská výstava Louny při výstavě Člověk v přírodě, a úspěch našich dvou kluků - Baloo i Speedy získali první místa v závěrečných soutěžích BIS Honour a BIS Junior!


28.8.2018   Víkendové výstavy v Lipsku přinesly našim tibískům velký úspěch a spoustu titulů. Všichni tři (Speedy, Baloo a Melody) získali tituly German Winner, Balónek a Medy navíc splnily podmínky pro přiznání titulů NĚMECKÝ JUNIOR CHAMPIO VDH!


21.7.2018   Báječně strávený den na Krajské výstavě v MartiněvsiBalónek pokračuje ve svém úspěchu - získal titul Junior BIS!!! Speedy získal 3.BIG a úspěšní byli i ostatní naši tibeťáčci.


19.7.2018   O víkendu jsme se zúčastnili Národní výstavy v Mladé Boleslavi. V "titulové třídě" měl svoji premiéru Balónek, a nemohl svoji výstavní kariéru rozjet jinak! Choval se jako profík a ziskem BOB porazil i svého otce - Světového vítěze Speedyho!
Waikiki se na delší dobu předvedla na české výstavě naposledy, a svoji výhrou se stala novým Českých Grand Championem a ČMKU Championem!
Také ostatní naší tibísci byli úspěšní, a krásně se na své úplně první výstavě prezentovali i dva naši odchovanci - Happy Life a Bugs Bunny.


1.7.2018   Vítáme doma úžasného Genius Greye - Geňu!


14.6.2018   Přidány výsledky z 3*CACIB Nitra. Našim tibískům se vysloveně dařilo. Speedy získal nejen 3 x BOB, ale dvakrát i třetí místo v závěrečných soutěžích o BIG a splnil titul SLOVENSKÝ SHOW CHAMPION, Waikiki se stala SLOVENSKÝM GRAND CHAMPIONEM, a Baloo s Melody získali své úplně první championáty a stali se SLOVENSKÝMI PUPPY CHAMPIONY. Všichni čtyři také získali titul Slovenského Grand Prix Winnera! 


9.5.2018   Přidány výsledky z Klubové výstavy. Speedy a Waikiki se stali KLUBOVÝMI VÍTĚZI!
Výstavní premiéru měli naši nejmladší - Baloo a Melody. Oba se chovali jako profíci a výstavu se užili, a domů si odvezli titul NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ!


7.5.2018   Přidány výsledky z CACIB Praha. Waikiki je nový ČESKÝ CHAMPION!


20.1.2018   Po slavnostním vyhlášení výsledků a předání cen soutěže Top Dog 2017 se v pražském Top Hotelu Speedy zúčastnil prestižní soutěže Champion šampionů CZ 2017, kde v K.O. systému hodnocením 5 zahraničních rozhodčích postoupil až do úplného finále IX. FCI skupiny a získal titul r.BIG!
1.1.2018    Speedy se jako vůbec první tibetský španěl umístil v soutěží TOP DOG, a to v IX. FCI skupině hned na druhém místě za absolutním vítězem! Po získání titulu SVĚTOVÝ VÍTĚZ považujeme toto za druhý největší úspěch našeho "Pana Božského"!Brill Padme Celebration Splendor "Speedy"

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2017
Interchampion
Český Grand Champion
Slovenský Grand Champion
Rumunský Grand Champion
Montenegro Grand Champion
Bulharský Grand Champion
Grand Champion Ukrajiny
Klubový Champion
Champion Středomoří
Balkánský Champion
ČMKU Champion
Český Champion
Maďarský Champion
Rumunský Champion
Slovenský Champion
Polský Champion
Champion Ukrajiny
Montenegro Champion
Jugoslávský Champion
Bulharský Champion
Champion Bosny a Hercegoviny
Středomořský Junior Champion
Montenegro Junior Grand Champion
Český Junior Champion
Slovenský Junior Champion
Montenegro Junior Champion
Slovenský Puppy Champion
Top Tibeťák 2016 & 2017
Slovakia Dog Cup Winner 2016 & 2017
r.Top Dog 2017 - IX.FCI
BIS, BOD, BIG
NOVINKY

z let:

2017         2016        2015        2014        2013        2012        2011        2010        2009        2008        2007        2006        2005