NEW --- Máme nová štěňátka! --- NEW

Aktuálně jsme také na: 
Novinky

14.12.2017   Báječné zakončení letošní výstavní sezóny na DuoCACIB Nitra!
Našim tibeťáčkům se skvěle dařilo a Fatynka jako úplně první tibeťáček splnila podmínky titulu SLOVENSKÝ SHOW CHAMPION!

23.11.2017   Našim štěňátkům budou zítra dva měsíce. Poprvé byla venku (současné počasí venkovnímu blbnutí moc nepřeje), a tak se také fotilo.

21.11.2017   Máme za sebou doslova adrenalinový víkend... Cestu přes 1500 km do bulharského Plovdivu, na místě porouchaný autobus a dopravování se výstaviště/hotel jak se dalo, o několik hodin odložený odjezd (oprava autobusu nebyla zrovna jednoduchá a potřebné součástky se vezly z ČR), cestou zpět chumelenice... Ale naši tibísci se na zde pořádaných třech mezinárodních výstavách líbili - získaly cenné tituly včetně BIG a buzlharské Championáty (a vzhledem k tomu, že Speedy i Kiki jsou již i championy Bosny a Černé Hory, získali i Balkánský championát)!

10.11.2017   Dnes jsme se odhodlaně vydali na největší psí show - na Světovovou výstavu psů do Lipska, s nadějí, že by naši tibísci mohli získat známku "výborná". Skutečnost mnohonásobně předčila naše očekévání - oba naši tibeťáčci si v silné konkurenci vybojovali tituly!

Obrovský úspěch našeho Speedyho! V konkurenci nejúspěšnějších psů z Finska, Švédska, Norska, Dánska, Belgie, USA, Polska, Švýcarska a Velké Británie zvítězil na Světové výstavě psů a získal nejcennější titul psího světa - WORLD WINNER 2017!

6.11.2017   Naše štěňátka mají nové fotky.

5.11.2017   Přidány výsledky z DouCACIB Praha.

16.10.2017   Speedy obhájil loňské vítězství ze Speciální výstavy, získal tituly CAC, VSV, BOB a BIS male!

12.10.2017   Na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích získal Speedy falší vítězství - CAC, CACIB, BOB a r.BIG!S velkou hrdostí vám představujeme štěňátka Míši a Mikky, kterým jsou dva týdny.

2.10.2017   Přidány výsledky ze dvou mezinárodních výstava v rakouském Tullnu a Podřipské výstavy v Martiněvsi.

25.9.2017   Včera byl velmi úspěšný den - naši pejsci se krásně prezentovali na Národní výstavě v Brně, a večer doma ještě Míša (Xanadu Perla Mahagon) přivedla na svět čtyři krásná štěňátka! Jsme moc rádi, že po tom, co naše úžasná holčička 3 x nezabřezla tentokrát vše dobře dopadlo a můžeme se radovat z miminek. Míša nám dokázala, jak je příroda nevyzpytatelná - krytá nebyla, jak je obvyklé, po cca dvou týdnech hárání, ale už 3. a 5. den hárání, což byl ten správný termín. Více info a foto štěňátek za pár dnů...

19.9.2017   Přidány výsledky z DuoCACIB Nitra.

20.8.2017   Naše štěňátka se rozutekla do světa a dělají radost ve svýchg nových rodinách...

Na ty nej páníky u nás stále ještě čeká krásná fenka Acara.

14.8.2017   Na Mezinárodní výstavě v Mladá Boleslav splnil Speedy svým vítězstvím podmínky pro přiznání titulu INTERCHAMPIOPN F.C.I.!

22.7.2017   Přidány výsledky z Národní výstavy Mladá Boleslav - Speedy opět získal vítzězství v plemeni BOB a také 4. místo v BIG!

2.7.2017   Speedy a Keysi dnes excelovali na Národní výstavě Klatovy - Speedy si vybojoval BOB a 3. místo v BIG, Keysi Veterán BOB, BOS a užší výběr mezi 6 nejlepších veteránů výstavy, a splnila tak podmínky přiznání titulů ČESKÝ VETERÁN CHAMPION a KLUBOVÝ VETERÁN CHAMPION!

26.6.2017   Speedy a Kiki se o víkendu "popasovali" i s finskou konkurencí a zvítězili na INTERCANIS BRNO 2017


12.6.2017   Naše štěňátek jsou již dvouměsíční a pomalu se začala rozjíždět do nových domovů...

STÁLE MÁME JEŠTĚ K DISPOZICI NĚKOLIK VOLNÝCH ŠTĚŇÁTEK!

6.6.2017   Přidány výsledky z víkendové trojvýstavy DOG EXPO NITRA 2017Kikince se podařilo na všech třech výstavách zhískat titul BOB - vítěz plemene! A Kiki, Key i Speedy splnili nové championáty.

30.5.2017   Poslední dobou nebyl čas na aktualizaci sekce výstav... Neznamená to ale, že jsme se výstav neúčastnili - ba naopak! A našim tibeťáčkům se vůbec nevedlo špatně 
Zúčastnili jsme se Mezinárodních výstav v Praze, Českých Budějovicích a Praze, klubové výstavy v Mladé Boleslavi a třech výstav v Bosně.
Malá Kiki získala na všech výstavách CAJC, a tam, kde se zadával, i BOS. Stala se Klubovou vítězkou mladých a získala 3 juniorské championáty.
Orinek postupně splnil podmínky Českégo i Klubového Veterán Championa, stal se Klubovým veterán vítězem a dvakrát 3.BOD Veteran na mezinárodních výstavách.
Keysi svoji veteránskou dráhu začala hned čtverým vítězstvím po sobě - stala se Klubovou veterán vítězkou, Veterán Championkou BiH a třikrát i BIS Veterán.
A Speedy nejen že zvítězil vždy v plemeni (včetně silně obsazené klubové výstavy) a získal Championát BiH, ale dokázal zvítězit i v závěrečných soutěžích litoměřické mezinárodní výstavy, kde byl nejprve vybrán jako nejlepší pes IX. FCI skupiny (všech společenských plemen psů) BIG, a následně i Nejkrásnějším psem nedělního dne - BOD!!!A protože jsme také průběžně žádali o přiznání nově i již dříve splněných championátů, byly našim pejskům potvrzené diplomy:

Speedy - Český Grand Champion, Champion Ukrajiny, Grand Champion Ukrajiny, Polský Champion, Champion Bosny a Hercegoviny a Champion Federace BiH;
Kiki - Junior Champion Bosny a Hercegoviny, Junior Champion Federace BiH, a splněn Český Junior Champion;
Orin - Slovenský Veterán Champion, a splněn Český Veterán Champion a Klubový Veterán Champion;
Keysi - Veterán Champion Bosny a Hercegoviny a Veterán Champion Federace BiH;
Baby - Polský Champion a splněn Interchampion krásy FCI

16.5.2017   Naše štěňátek krásně rostou - přidali jsme nové fotky miminek vrhu Z i A.

27.4.2017   Přidány nové fotky našich štěňátek.

14.4.2017   Je tu krásné jarní počasí a u nás je velmi veselo - našim třem holčičkám se narodila štěňátka!

10.4.2017   Přidány výsledky DuoCACIB Bratislava - Speedy i Faty získali nové tituly i kvalifikaci na Cruft´s 2018, Orinek je novým SLOVENSKÝM VETERÁN CHAMPIONEM a svoji premiéru měla i Kiki, která získala 2 x Juniotr BOB a také Cruft´s kvalifikaci!

5.3.2017   Přidány výsledky z Mezinárodní výstavy v polském Drzonkově - Speedy v den svých druhých narozenin splnil podmínky přiznání titulu POLSKÝ CHAMPION, a Baby na výstavě splnila podmínky nejen POLSKÉHO CHAMPIONA, ale i INTERCHAMPIONA KRÁSY FCI!

23.2.2017   Přidány výsledky z bratislavských výstav - Speedy je nový SLOVENSKÝ CHAMPION

13.2.2017   Uplynulý víkend jsme strávili v rumunské Napoce, kde se Speedy a Faty účastnili hned čtyř výstav - oba dva na všech čtyřech výstavách zvítězili, a dokonce si domů přivezli i nové championáty!

6.2.2017   Další skvělý výstavní víkend - DuoCACIB Brno a Speedyho další vítězství!

29.1.2017   Naše štěňátka jsou už pěkní čertíci, vyfotit je je takřka nadlidský výkon, ale snad se nám to podařilo - nové fotky miminek Thalie a minimek Mikkynky!

8.1.2017   Vynikající start nové výstavní sezóny - Národní výstava Brno - Speedy získal BOB a splnil tak podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ CHAMPION a ČMKU CHAMPION, a Baby získala BOS a splnila podmínky titulu ČESKÝ CHAMPION!

NOVINKY
z let:

2016        2015        2014        2013        2012        2011        2010        2009        2008        2007        2006        2005