NEW --- Galaxy a Fantasia byly v předloňské výstavní sezóně velmi úspěšné! Galaxy zvítězila v soutěži TOP TIBEŤÁK 2013, a Fantasia se stala PSEM ROKU 2013 KTP-SK (tj. zvítězila v obdobné soutěži slovenského klubu tibeťáků)! --- NEW

Aktuálně jsme také na: 
Novinky

20.12.2015    Štěňátka nám krásně rostou a již se dívají na svět. Přidali jsme fotky ve věku dvou týdnů.

4.12.2015    A máme opět krásně vrnící pelíšek - Keysince se narodila štěňátka!

6.11.2015    Po dlouhé nemoci od nás dnes odešel za duhový most náš Alínek. Měj se tam Alli moc hezky, běhej s psími kamarády, teď už tě nic nebolí...

28.10.2015    Štěňátka se byla podívat na podzimní sluníčko. Vzhledem k tomu, že hezkých slunečních dnů je čím dál méně, si jej už letos asi moc neužijí, o to víc venku řádila, a pak nám také trošinku "zapózovala" na focení .

26.10.2015    O víkendu jsme opět zavítali k našin východním sousedům, tentokrát do slovenské Bratislavy, kde jsme naše tibeťáčky prezentovali na DANUBEduoCACIB. Oběma klukům se vedlo výtečně - Belísek si dokončil podmínky a stal se novým SLOVENSKÝM VETERÁN CHAMPIONEM, Speedy se dvakrát krásně proběhl v závěrečkách a dokonce si vysloužil i výběr mezi 6 nejlepších dorostenců sobotní výstavy. Jen Baby se nám "pomstila" - rozhodla se, že těch několik výstav, na kterých se letos krásně prezentovala, už stačilo, a předvedla, jak přesně se tibeťák (a vlastně žádný pejsek) na výstavách chovat nemá - a to po oba dny! 

12.10.2015    Naše štěňátka krásně rostou a jsou den ode dne samostatnější a šikovnější - přidány nové fotky.

4.10.2015    O víkendu jsme se s tibeťáčky zúčastnili Speciální výstavy, a tím jsme naši letošní účast na českých výstavách uzavřeli - nutno říci, že úspěšně! Oba předvedení kluci Speedy a Belísek - se umístili nejen ve svých třídách a púlemeni, ale i v závěrečných soutěžích, které byly společné pro celou krajskou výstavu, při které se naše speciálka konala. Oba zvítězili v konkurenci všech ostatních plemen a odnesli si krásné velké poháry s tituly BIS Puppy a BIS Veterán!!!Belísek také splnil poslední z podmínek pro udělení titulu KLUBOVÝ VETERÁN CHAMPION!

20.9.2015    Štěňátka mají dva týdny a krásně se dívají na svět... - přidány nové fotky

9.9.2015    V sobotu svět uvítal čtyři nové tibeťáčci - Exince a Belískovi se narodila krásná štěňátka!

1.9.2015    Konečně má můj PC připojení k internetu.... Omlouvám se za delší neaktualizaci webu, která prostě nebyla možná. Za více jak měsíc se u nás pár změn přeci jen událo....

Explose čeká miminka - otcem bude opět náš Belísek. Štěňátka by se měla narodit každým dnem.

Štěňátka z vrhu T již mají své majitele - Talisman a Tiara se do svých nových rodin stěhovali již v polovině prázdnin, na Tequilu se těší její nová německá rodina a Thalia zůstává doma - v dceřině ch. st. Pearl of the Moon!

A poslední novinkou je účast našich tibísků na výstavách - začátkem srpna se Baby zúčastnila dvou mezinárodních výstav na Ukrajině, odkud si přivezla nejen spoustu titulů z výstavního kruhu (včetně dvou BOB a krásného titulu Perla Karpat), ale také svůj první champioínát - UKRAINIAN JUNIOR CHAMPION! A tento víked jsme se zúčastnili mladoboleslavské mezinárodky, kde Baby získala svůj třetí český CAJC a splnila tak podmínky i pro přiznání tiotulu ČESKÝ JUNIOR CHAMPION!

24.7.2015    Štěňátkům je osm týdnů, jsou to úžasní raubíři, krásně se socializují a jsou již naprosto samostatní. Brzy se také začkou rozjíždět do nových domovů - krom Thalie, která zůstává doma u mé dcery (ch.st. Pearl of the Moon) a Terquila si také ještě chvíli u nás pobude (její nová rodina žije v Německu, a tak díky novým veterinárním předpisům u nás Tešky zůstává až do téměř 4 měsíců). Přidány nové fotky

20.7.2015    O horkém víkendu jsme se zúčastnili Národní výstavy v Mladé Boleslavi. Našim pejskům více jak třicetistupňové vedro vadilo méně než nám, a na výstavě se krásně prezentovali. Belísek si opět (tentokrát v konkurenci) vyběhal Veterán BOB, a Baby na své druhé české výstavě opět získala CAJC, Junior BOB i BOS, a dokonce byla vybrána mezi 4 nejlepší mladé jedince IX. FCI skupiny! Velkou radost nám udělal i odchovanec Belys, který získal svůj první BOB!

4.7.2015    Speedymu jsou dnes 4 měsíce!

4.7.2015    Štěňátkům je šest týdnů. Jsou to úžasní uličníci, kterých už je plný dům i zahrada. Všechna jsou již razervována novým majitelům.
Přidány nové fotky

14.6.2015    Naše chovatelská stanice se úspěšně prezentovala na WDS - Světové výstavě v Miláně, na kterou bylo přihlášeno 62 tibeťáčků! Cute Baby získala ve třídě mladých známku Výborná 4 (a stala se tak nejlépe hodnoceným českým tibeťáčkem na této výstavě). Světovou vítězkou mladých se stala fenka Brill Padme Birthday Cake, která je dcerou naší odchovankyně - Perfect Lady Perla Mahagon! A třešničkou na dortu bylo absolutní vítězství v plemeni (CACIB, Světový vítěz a BOB) otce našeho malého Speedyho - Mow-Zow Voice Of Finland!

4.6.2015    Štěňátkům jsou dva týdny a již všechna otevřela oči! - přidány nové fotky

31.5.2015    Fantasia dnes splnila na Mezinárodní výstavě v Leszne podmínky pro přiznání titulu POSLKÝ CHAMPION!

27.5.2015    Poslední týden byl pro nás vysloveně akční! O víkendu se konala Mezinárodní výstava Nord Bohemia Canis v Litoměřicích, a jsme již mnoho let její pořadatelskou součástí, trávili jsme většinu času její přípravou a průběhem, které tentokrát byly zpestřeny ještě dalšími "aktivitami".

Ve čtvrtek se Míša (Xanadu) rozhodla, že je ten ideální den přivést na svět štěňátka! - narodila se jí čtyři, jeden klučík a tři holčičky, a pelíšek má opravdu pestrobarevný (dva tricoloři, krémáček a black and tanka).V pátek k nám přijel dlouho očekávaný, naprosto úžasný nový člen rodiny - maďarský tibeťáček čistě finských linií - Brill Padme Celebration Splendor "Speedy".V sobotu sbíraly tituly na výstavě dceřiny australačky (získaly Junior BOB a Veterán BOB), a v neděli se krásně prezentovali moji tibeťáčci - a i oni získali mnoho titulů a "dojeli" championáty!A na výstavě jsme si také převzaly ocenění za umístění v soutěži TOP TIBEŤÁK 2014 - no a na to, že jsme se loni výstav účastnili doslova pouze sporadicky, jsme nedopadli nejhůře - 4 ocenění do 5. místa.

12.5.2015    Přidány výsledky z posledních výstav - mezinárodní a klubové v Praze (kterých se účastnili jen naši odchovanci), a národní a mezinárodní v Lučence (na které jsme se vypravili s našimi tibísky - Fantasií a Bélosem). Fatynka se do výstavního kruhu vrátila po menší pauze (věnovala se odchovu štěňátek), a hned bodovala - získala dva tituly CAC, CACIB, BOS a BOB, a splnila tak poslední z podmínek pro titul SLOVENSKÝ CHAMPION! Belísek se i na Slovensku předvedl jako čerstvý veterán, a získal nejen V1 ve své třídě, ale i BOS, BOB a dokonce 3.BIS-Veteran!

5.5.2015    Naše štěňátka se v uplynulých dnech rozjela do nových domovů. Přejeme jim krásné životy plné lásky, a majitelů, aby ti prckové zcela vyplnili místečka a splnila všechna očekávání!

Koncem května očekáváme narození dalších tibísčích miminek, a to z opakovaného spojení Orin & Xanadu.21.4.2015    Uběhlo to jako voda - naši mrňousci už mají dva měsíce a pomalu se začla rozjíždět do nových domovů. Summer již dělá radost své nové paničce, na Spirita a Sengemu se těší již tento týden a Showman si u nás pobyde o chvilinku déle...
Přidány nové fotky, štěňátrka milují to krásné slunečné jarní počasí!

8.4.2015    Konečně se trochu umoudřilo počasí a naši nejmeší se mohli vydat na objevování světa. Zatím prozkoumali zahrádku, ale snad již počasí dovolí, aby mohli trávit toho času venku víc...
Přidány nové fotky.

17.3.2015    Naše štěňátka mají nové fotky.... Všechna štěňátka jsou již rezervována pro nové majitele.

4.3.2015    Konečně jsme přidaly stránky našich dvou mladých holčiček - roční Princezny a šestiměsíční Baby!

28.2.2015    Štěňátkům už je týden..., přidali jsme nové fotky.

23.2.2015    Naší Keysince se narodila čtyři krásná štěňátka!

8.2.2015    Na brněnském DuoCACIBu se náš Belísek poprvé prošel covy veterán.

4.1.2015    Na první letošní výstavě - Národní výstavě v Brně - se prezentovali i dva tibízci z našeho chovu, a oba dopadli skvěle - majitelům GRATULUJEME!

1.1.2015    Vzhledem v opravdu krásná a šikovná štěňátka (a v naději v narození tricolorní holčičky) jsme se rozhodli opět zopakovat spojení tibísků Orinka a Keysinky! Štěňátka by se měla narodit koncen února.

NOVINKY
z let:

    2014        2013        2012        2011        2010        2009        2008        2007        2006        2005