Novinky 2012

27.12.2012    Až do Brna nám odjel malý Johnnie...., tak se v tom velkém světě měj hezky a svým dvounožcům dělej jen samou radost!

Na tu nejsprávnější náruč plnou lásky u nás ještě čeká krásný malý rarášek, úžasný čertík JIM BEAM!

Více Jimiho fotek najdete také zde...

22.12.2012    Naši tibísci museli být moc hodní, protože jim Ježíšek přinesl dslší dárek - Mikynce a Exince byly dnes doručeny Polské championáty!

20.12.2012    Dnes byly našim tibeťáčkům přiznány další české šampionáty - Exince Juniorchampion, Nefince Veteranchampion, Belískovi ČMKU Champion a Mikynce Grandchampion a ČMKU Champion!

15.12.2012    Pozdě, ale přece..... - s velkým zpožděním je aktualizována stránka reportů, fotek a kompletních výsledků z letošních výstav. Pokusím se v příštím roce polepšit a tuto stránku aktualizovat častěji .

4.12.2012    Našim štěňátkům jsou 2 měsíce a jsou to úžasní uličníci - přidány nové fotky. Na ty správné nové rodiny u nás ještě čekají dva krásní strakáčci - kluci Jim Beam a Johnnie Walker!A další fotky dvouměsíčních štěňátek také zde...

27.11.2012    opět jsme přidali nové fotky našich štěňátek

18.11.2012    Na rajče jsme přidali další fotky štěňátek!

17.11.2012    Přidány fotky Keysinčiných štěňátek;volní jsou ještě tři krásní pejskové - sobolí, particolorní a tricolorní!17.11.2012 
  Xanthos Perla mahagon, který více jak měsíc hledal nový domov, se dnes šťastně přestěhoval do nové rodiny! Máme velikou radost, že Xantík našel to, co nyní postrádal nejvíce - lásku, kterou jistě své nové rodině bude znásobenu oplácet!

16.11.2012    Přidány nové fotky našich štěňátek

14.11.2012    Aktualizace stránky7.11.2012    O víkendu jsme úspěšně zakončili letošní výstavní sezónu na mezinárodních výstavách DoubleCACIB v pražských Letňanech!Našim tibeťáčkům se v konkurenci čtyř importovaných (skandinávských) psíků a jednoho zahraničního (dánského) tibíska velmi dařilo a po oba dny získali titul nejvyšší - Vítěz plemene (BOB), Bélos s Ximiccou splnili svým vítězstvím poslední z podmínek pro přiznání titulu ČMKU Champion a na své výstavní premiéře se mladičká Galaxy stala po oba dny vítězkou plemene mladých (BOJ).
Moc gratulujeme i "našim dětem", kteří se svými majiteli po celou výstavní sezónu reprezentovali náš chov. Tentokrát se zvláště zadařilo Kadorovi a mladému Belysovi, kteří získali r.CACIB za naším Belískem - GRATULUJEME!

2.11.2012    Přidány nové fotky štěňátek vrhu I i vrhu J.

26.10.2012    Krásné sluníčko vylákalo naše štěňátka na venkovní focení ,přidány nové fotky miminek vrhu I i vrhu J.

24.10.2012    Nefince byl přiznán titul SLOVENSKÝ VETERÁN CHAMPION!

20.10.2012    Naše štěňátka semají čile k světu;přidali jsme nové fotky miminek obou vrhů.

13.10.2012    Mišinčiným štěňátkům jsou již 4 týdny, a jelikož dnes svítí krásně sluníčko, šli se fotit ven!

12.10.2012    přidány nové fotky naší malé princezničky Galaxy

9.10.2012    Přidány nové fotky našich štěňátek!

9.10.2012    Úžasná zpráva k nám přišla z Maďarska od majitelky Xanta Perla mahagon, který v neděli získal na Evropské výstavě psů titul res.European Winner 2012 - MOC GRATULUJEME!!!!!

7.10.2012    Na včerejší Speciální výstavě tibetských španělů v Litoměřicích si tibeťáčci z Perly mahagon vedli přímo skvěle! Získali mnoho titulů, splnili další čtyři championáty, a velikánskou radost nám udělala malá Fantasia, která ve svých 8mi měsících na své první výstavě získala titul BIS Puppy!

3.10.2012    Vítáme na svět nová tibísčí miminka:Jack Daniel´s, Jim Beam, Johnnie Walker a Janneau Perla mahagon,
jejichž hrdými rodiči jsou Alli a Keysinka!

1.10.2012    Na Mezinárodní výstavě ve Wroclawi si naši tibísci vedli skvěle! Miky a Exi navíc splnily podmínky dalších championátů!

28.9.2012    Naší Míše se narodila tři krásná štěňátka - holčičky v barvách bílá, krémová a červená!

25.9.2012    O víkendu jsme se zúčastnili Speciální výstavy slovenského Klubu tibetských plemen, která se konala v Bartošovej Lehotke. Přes velmi přísné posuzování (pan rozhodčí nezadával zn. Výborná "za účast", jak to někdy bývá zvykem, ale pouze těm psům a fenám, které za výborné považoval) získali tři ze čtyř našich tibeťáčků krásné tituly včetně vítěze plemene a 3.BIS!Orinkovi byl nejen přiznán titul KLUBOVÝ ŠAMPIÓN KTP-SK, ale při příležitosti speciální výstavy mu byl krom diplomu předán i krásný portrét - DĚKUJEME!

2.9.2012    Přišla nám skvělá zpráva z Rakouska, Mistic Perla mahagon svým vítězstvím na Mezinárodní výstavě v Bratislavě splnil podmínky pro přiznání titulu INTERCHAMPION KRÁSY F.C.I. (CIB) - gratulujeme!!!

29.8.2012    Naši tibísci se velmi úspěšně prezentovali na mladoboleslavské mezinárodní výstavě INTERDOG BOHEMIA. Získali všechny tři vítězství v plemeni (BOJ, BOV a BOB), splnili podmínky pro přiznání dalších dvou championátů - Nefinka (Nefertiti Perla mahagon) k Českému Veterán Championovi a Enny (Faenne Perla mahagon) k Českému Championovi.
Tři holky "Perličky" - Nefi, Enny a Exi - obsadily krásné 3. místo v soutěži chovatelských skupin (s počtem rodičů 3 matky a 3 otcové, čemuž se ani pani rozhodčí Maruškové nechtělo věřit
).

V Maďarsku ve stejném víkendu bojoval za naše barvy Xanto Perla mahagon, kterému so povedlo v Debrecenu získat 2 x CAC a 2 x CACIB, a splnil tak podmínky titulu Maďarský Grand Champion!

30.7.2012    přidány výsledky dvou polských výstav - Exi získala svůj první BOB 

23.7.2012    O víkendu se v sousedním Slovensku pod společným názvem DOG FESTIVAL konaly dvě výstavy - národní a mezinárodní. Za naší ch. st. se zúčastnily v mezinárodní konkurenci tibísků z ČR, Slovenska, Maďarska a Polska dvě holky - naše Exi (Explose) a na Moravě žijící Maud. Obě holky si vedly skvěle a získaly krásné tituly!

16.7.2012    Nové výsledky výstav;Norbu získal na NV v Mladé Boleslavi tituly Veteran BOB, BOB a BOD Veteran 3.

11.7.2012    Nové fotky mají naše "babičky"Lamia Perla Mahagon (9 let) a její matka Felicitas Perla Mahagon (11 let)

9.7.2012    Mikynce dnes přišel potvrzený další šampionát - tentokrát SRBSKÝ!

2.7.2012    Mikynce a Norbíkovi dnes přišly potvrzené slovenské championáty....Ximicca Perla Mahagon se ve vých necelých dvou letech stala SLOVENSKÝM GRAND CHAMPIONEM a Norbu Pul-i-Khumri SLOVENSKÝM VETERÁN CHAMPIONEM!

1.7.2012    Přidány výsledky z Mezinárodní výstavy v Brně a Národní výstavy v Klatovech;Belys a Beilen Perla mahagon se stali novými Českými Junior championy!

29.6.2012    Doplněny fotogalerie:

nové fotky Galaxy a Fantasiea také je již kompletní foto letošní Mikynčiny účasti v soutěžích Champion of Champions!únor 2012 Bratislava SK     °     únor 2012 Leszno PL     °     duben 2012 Zadar HR

28.6.2012    Za Belískem přijela nevěsta až z dalekého Estónska. Cassandra je krásná elegantní fenka ve stejně sytém červeném zbarvení jako Belísek, a, rovněž jako Belísek, je držitelkou mnoha titulů a championátů (na svém kontě má například championáty Litvy, Lotyšska, Estónska, Baltský a Ruský championát a také splněny podmínky Interchampiona krásy FCI - C.I.B.).
Budeme oběma partnerům a především chovatelce paní Evelyn držet palce, aby se daleká cesta povedla, a za dva měsíce se Cassandře narodila krásná štěňátka!

12.6.2012    O víkendu jsme se zúčastnili hned 3 výstav ve Slovensku a Srbsku;
naši tibísci získali spoustu krásných titulů, splnili dva nové championáty a Norbík se stal Nejlepším veteránem výstavy - BIS Veteran!Na fota, report a kompletní výsledky se můžete podívat zde.

7.6.2012    Mezinárodní výstavy psů v srbské Subotici se o víkendu zúčastnili také dva tibísci z našeho chovu - oba se skvělými výsledky.Xanto Perla mahagon se stal novým SRBSKÝM CHAMPIONEM!

4.6.2012    přidány fotky, report a kompletní výsledky Klubové výstavy tibetských španělů v Lysé nad Labem

3.6.2012    Yaris Perla mahagon se stal novým KLUBOVÝM CHAMPIONEM!

2.6.2012    přidány výsledky Klubové výstavy tibeťáčků konané v Lysé nad Labem

1.6.2012    Belískovi se v Německu narodila čtyři štěňátka! Šťastnou maminkou je Gaia Perla Mahagon a chovatelkou paní Ina Kuhls - ch. st. von Kaiwa.

29.5.2012    Ximicce Perla mahagon byl dnes přiznán titul ČESKÝ CHAMPION!

28.5.2012    Naši tibísci se prezentovali na Nord Bohemia Canis Litoměřice.Miky získala svůj další BOB (opět od zahraničního rozhodčího) a ani Norbík s Belískem nezůstali pozadu. Norbu se dokonce stal druhým nejhezčím veteránem výstavy (r.Veteran BOD)!

25.5.2012    Kador Perla mahagon je již oficiálním INTERCHAMPIONEM F.C.I.!

20.5.2012    Doplněny fotky a reporty ze SpringDuoDanube Bratislava a našeho krásného výstavního výletu do Chorvatska.

14.5.2012    Ximicca Perla mahagon se úspěsně účastnila výstav SpringDuoDabube Bratislava.Jsme šťastní z titulu BOB, který Miky získala od specialisty z Japonska pana Hiroshiho Kamisaty. Miky tak jde ve šlépějích své matky Nefertiti a starší sestry Kassiopey, které od stejného rozhodčího získaly titul r.CAC přímo na Světové výstavě!!!Velikou radost nám udělala také mladičká Bailen Perla mahagon, která se účastnila Klubové výstavy tibetských španělů v Hlučíně, kde opět zvítězla a získala i tituly Klubové vítězky mladých a Best of Juniors - GRATULUJEME!

12.5.2012    V chovatelské stanici KEŽUR se Kimovi a Tabince dnes narodilo šest malých tibeťáčků. Vítáme na světě naše malé vnoučky!!!

7.5.2012    V uplynulých týdnech jsme absolvovali několik výstavy (výsledky zde), kde naši tiběťáčci byli opět velmi úspěšní.
Na přelomu dubna a května jsme si s Belískem a Miky dopřáli krásnou dovolenou při příležitosti čtyř mezinárodních výstav konaných v chorvatském Zadaru (máme spoustu fotek jak krásné chorvatské přírody, tak mezinárodní konkurence tibísků z Itálie a Dánska, které co nejdříve na stránky přidáme i s malým reportem). Belískovi se na výstavách povedlo čtyřikrát zvítězit a dokončit titul CHORVATSKÝ CHAMPION!
Hned po návratu jsme se rozjeli na středovýchodoevropskou výstavu do Prahy, kde nám velikánskou radost udělal především malý Belys, který dokázal zvítězit nad importovaným konkurentem a na své úplně první výstavě získal nejen titul CAJC, ale také titul Středovýchodoevropského vítěze mladých a kvalifikaci na Cruft´s!.
A jako třešnička na dortu byla večerní zpráva od majitelky Maud, která získala titul vítěze plemene na slovenské celostátní výstavě v Bánské Bystrici.

VŠEM PERLIČKÁM A JEJICH MAJITELŮM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA SKVĚLOU PREZENTACI!

22.4.2012    Naši kluci se včera účastnili Mezinárodní výstavy v Drážďanech, a byli úspěšní. Oba splnili poslední z podmínek pro přiznání německých champinátů!

9.4.2012    Zatímco starší štěňátka se již začala rozjíždět do světa, ta mladší spokojeně vrní v mámině pelíšku.
Přidali jsme nové fotky do fotogalerií jednotlivých vrhů, ale také do SPOLEČNÉ FOTOGALERIE NA RAJČETI!

2.4.2012    Za Belískem dnes přijela velmi milá návštěva, a pokud vše dopadne jak si přejeme, narodí se začátkem června v Německu štěňátka ze spojení Bélos & Gaia Perla mahagon!

1.4.2012    Na Apríla se letos konala mezinárodní výstava v Českých Budějovicíh, a tibísci z Perly mahagon byli opět úspěšní;Tabea Perla mahagon na výstavě splnila poslední podmínku pro přiznání titulu ČESKÝ CHAMPION!

29.3.2012    Naši kluci (Allister, Bélos a Orin) dnes absolvovali svá pravidelná oftalmologická vyšetření - opět s tím nejlepším výsledkem - PROSTÝ!

25.3.2012     Štěňátka jsou opět o dva týdny starší a vyspělejší...; přidali jsme nové fotky miminek vrhů "F", "G", "H" a "Ch":

25.3.2012    Tento víken se v sousedním Slovensku konaly hned dvě mezinárodní výstavy, a tibísci z Perly Mahagon nemohli chybět! Majitelům děkujeme za krásnou prezentaci a gratulujeme k získaným titulům!Tabea Perla mahagon svým vítězstvím splnila poslední podmínku pro přiznání titulu SLOVENSKÝ CHAMPION!

15.3.2012    Přesně 6 měsíců po splnění podmínek (a pět měsíců po zažádání o přiznání titulů ) dnes konečně přišly Keysince a Orinkovi potvrzené polské championáty!

14.3.2012    Mrňousci nám rostou před očima!

Přidali jsme nové fotky miminek vrhů "F", "G", "H" a "Ch";
a protože sluníčko krásně svítilo a fotilo se skvěle, můžete se na spoustu dalších fotek našich tibísčích klubíček podívat i na "rajčeti".

13.3.2012    Po roce jsme se opět vypravili na Klubovou speciální výstavu slovenského Klubu tibetských plemen do Dunajské Lužné.

Norbík a Orinek svým vítězstvím splnili poslední z podmínek pro nové championáty!

4.3.2012    Fanoušek (Effect Perla mahagon) si na své včerejší výstaní premiéře v Českých Budějovicích vyběhal krásné ocenění - Velmi nadějný 1 ve třídě štěňátek!

2.3.2012    Naši malí strakáčci se dnes prvně fotili venku...

Přidali jsme nové fotky miminek vrhů "F", "G", "H" a "Ch".

27.2.2012    Máme doma potvrzené další dva championáty !!!Ximicce byl dnes doručen SLOVENSKÝ CHAMPION, jehož podmínky splnila minulý týden na Victory Show, a Orinkovi byl doručen titul nejvyšší - INTERCHAMPION KRÁSY FCI - C.I.B !!!

27.2.2012    O víkendu se konala také Mezinárodní výstava v rakouzském Grazu, které se účastnili dva pejsci z našeho chovu. Mladičký Xanto získal r.CACA a Mistic dokonce CACA, CACIB a BOB - Vítěz plemene, OBĚMA MOC GRATULUJEME!

26.2.2012    Ximicca se dnes stala finalistkou Champion of Champions PL!

24.2.2012    Naše štěňátka jsou zas o další týden starší a šikovanější...

Přidali jsme nové fotky miminek vrhů "F", "G" a "H".

22.2.2012    Naší Antince se narodila čtyři krásná štěňátka!

19.2.2012    Poprvé jsme se s tibeťáčkem rozjeli také na prestižní Victory Show a naše Ximicca zde byla velmi úspěšná!

Získala nejen tituly DoubleCAC, Victory Junior Winner a Best of Queen, ale také splnila podmínky titulu SLOVENSKÝ CHAMPION (ve svých 19ti měsících)!

17.2.2012    Štěňátka krásně prospívají a již všechna otevřela očka!

Přidali jsme nové fotky miminek všech tří maminek - pelíšky označené písmeny "F", "G" a "H".

12.2.2012    Nefinka (Nefertiti Perla mahagon) a Míša (Xanadu Perla mahagon) mají štěňátka!

Na samostatné fotagalerie našich nových tibísčích miminek se můžete podívat zde:
Nefinčiny štěňátka - vrh "G"
Míšiny štěňátka - vrh "H"

10.2.2012    Keysinčiným štěňátkům jsou již dva týdny! - přidány nové fotky

6.2.2012    O víkendu se konala největší česká výstava - DuoCACIB Brno;Uriášek (Uric Perla mahagon) zvítězil ve své třídě po oba výstavní dny, v sobotu si přidal i tituly CMKU-CAC a CACIB a především splnil podmínky a byl mu přiznán titul ČESKÝ CHAMPION - gratulace
posíláme do SILVER CAPRICORN kennel!!!

30.1.2012    Naší Keysince se narodila čtyři krásná štěňátka!

30.1.2012    O víkendu se v sousedním Slovensku konala mezinárodní výstava WINTERSHOW TRENČÍN, které se účastnili i tři tibísci z našeho chovu - majitelům gratulujeme ke krásným výsledkům!

22.1.2012    Naši tibeťáčci opět zvítězili v klubové soutěži TOP TIBEŤÁK!
Vítězi všech čtyř kategorií se za rok 2011 stali tibísci z Perly Mahagon (a naše ch. st. se stala nejúspěšnější ch. st.). Na absolutní vítězství si celý rok sbíral bodíky na výstavách v ČR i zahraničí Orin Perla Mahagon. V kategorii fen zvítězila mladičká Ximicca Perla Mahagon, která tak nechala za sebou i výstavami ostřílené šampionky, a to přesto, že více jak 3/4 roku se mohla prezentovat pouze ve třídě mladých.

Moc děkujeme majitelům tibísků z našeho chovu, že jsou svým hafanům nejen skvělými majiteli, ale že se také účastní toho výstavního, leckdy dost náročného kolotoče! Díky!!!

16.1.2012    Mikky (Ximicca Perla Mahagon) se o víkendu rozjela na jih, kde se ve slovinské Ljubljaně účastnila dvou Mezinárodních výstav. V konkurenci slovinských tibísků si po oba výstavní dni vyběhala tituly CAC, CACIB a BOB, v neděli si těmto titulům přidala ještě Cruft´s 2013 kvalifikaci a především titul Slovenian Winner 2012 (titul Slovinského vítěze je slovinským kennel klubem zadávám každý rok pouze na jedné vybrané výstavě!).Velký dík patří lodivodům výpravy Radce a Martinovi Starcovým (Meadowville kennel), kteří celou akci vymysleli a zrealizovali!

8.1.2012    Jaroušek (Yaris Perla Mahagon) dnes zvítězil na Národní výstavě v Brně! Krom titulů CAJC, Junior BOB a Vítěz plemene - BOB si domů přivezl i diplom ČESKÉHO JUNIOR CHAMPIONA. Velkou gratulaci a díky za skvělou prezentaci posíláme do SILVER CAPRICORN kennel!

2.1.2012    Aktualizovali jsme stránků "Championů z Perly Mahagon". Do dnešního dne bylo vystaveno celkem 171 championátů (a dalších 5 je v řízení) pro tibeťáčky narozené v Perla mahagon.
Moc děkujeme všem majitelům za vynikající prezentaci na výstavách, a přejeme další nemalé úspěchy i v právě začínajícím roce 2012...

1.1.2012    V posledních dnech uplynulého roku nám odjely do světa obě tmavé holčičky. "Do světa" je tu plně na místě - Elinka bude žít ve Vídni a Kepinka odjela k Bratislavě.
Oběma rodinám přejeme, ať jim naši tibísci dělají radost, a holčičkám pak aby se ve svých nových skvělých rodinách měly moc dobře!
Třetí fenka zůstává ve svém rodném pelíšku - s Exinkou jsme se prostě nemohli rozloučit!

Na svoji novou rodinu čeká ještě stále volný pejsek Extrem!

NOVINKY
z let:

    2011        2010        2009        2008        2007        2006        2005