Novinky - rok 2011

30.12.2011    Mezi vánočními svátky nám odjely do světa obě tmavé holčičky. "Do světa" je tu plně na místě - Elinka bude žít ve Vídni a Kepinka odjela k Bratislavě.
Oběma rodinám přejeme, ať jim naši tibísci dělají radost, a holčičkám pak aby se ve svých nových skvělých rodinách měly moc dobře!
Třetí fenka zůstává ve svém rodném pelíšku - s Exinkou jsme se prostě nemohli rozloučit!

Na svoji novou rodinu čeká ještě stále volný pejsek Extrem!

11.12.2011    Přidány aktuální fotky naší Miky (Ximicca Perla mahagon) a Míši (Xanadu Perla mahagon) z odpolední slunečné procházky...

10.12.2011    Štěňátka dorostla věku vhodného pro cestu do nového domova... Jako první odjel dnes náš mazlíček - tricolorní Fanoušek. Jsme moc rádi, že Fanouš našel skvělou novou rodinu mezi "svými" - bude bydlet nejen s bandou kavalírů, ale také s tibísky Jarouškem, Uriáškem a Antonem, a také se s ním budeme setkávat na výstavách.
Ivo, ať ti náš tříbarevňáček přinese spoustu dobré nálady a štěstí!

4.12.2011    Štěňátka jsou již krásně samostatná, váží přes 1,5 kg, absolvovala první očkování a od příštího týdne se mohou vydat do světe.
Některá z našich miminek již mají ve svých nových rodinách připravené pelíšky, pro některé stále ještě ty správné lidičky hledáme!

Nové fota ve fotogalerii vrhu E, ale protože ne všechna se vešla, tak na ty ostatní se můžete podívat také na našem rajčeti!

3.12.2011    Mistic Perla Mahagon dnes svým vítězstvím na Mezinárodní výstavě v rakouském Welsu splnil podmínky titulu RAKOUSKÝ CHAMPION - Gratulujeme!

27.11.2011    Podzimní sluníčko vylákalo naše štěňátka ven a my nemohli zůstat s foťákem pozadu...Přidány nové fotky !!!

23.11.2011    Orinkovi byl přiznán titul SLOVENSKÉHO GRAND ŠAMPIÓNA

23.11.2011    Přidány výsledky z Duo CACIB Nitra, kde se našim tibeťáčkům opět dařilo.
Mikynka získala další 2 CACIBy, Orinek také a navíc si splnil poslední podmínku pro udělení titulu Slovenský Grand Champion, a veteráni Norbu a Nefinka si po dva dny rozdělily tituly BOB (Nefi se navíc v sobotu probojovala do nejužšího výběru na BIS Veterán, a Norbík splnil podmínky pro udělení titulu Klubový Veterán Champion).
K úspěchům gratulujeme také našim "dětem" - Xantovi, Kimovi a Tabince, kteří v Nitře také získali krásné tituly. A samozřejmě také našemu oblíbenci Jarouškovi k jeho úžasnému úspěchu na Duo CACIB v chorvatském Záhřebu!!!

16.11.2011    přidány nové fotky našich již 5ti týdenních štěňátek

14.11.2011   Za duhový most dnes odešla Déó Perla mahagon, naše stále usměvavé Sluníčko, vždy úžasně nabitá pozitivní energií a láskou, naše zlatíčko...

Příliš brzy jsi odešla za svými rodiči...., nikdy na tebe nezapomeneme!

7.11.2011    Našim tibískům se velmi dařilo v početné konkurenci na Mezinárodní výstavě v Praze;

Miky ve svých 15ti měsících získala svůj první CACIB a také CAC ČR i ČMKU-CAC, Belísek ke stejným titulům přidal i BOB (a ve finále byl italským rozhodčím Francescem Cochettim vybrán mezi 7 nejkrásnějších psů IX. FCI skupiny!!!) a Nefinka získala Veterán BOB!

4.11.2011    po delší době opět nové fotky našich štěňátek

2.11.2011    Přidány výsledky našich nejmladších holčiček - Miky a Míši ze srbské Derby výstavy v Debeljače - obě holky si vedly skvěle!

20.10.2011    Týden utekl jako voda a naše štěňátka za tu dobu krásně povyrostla - nová fota zde!

17.10.2011   Za duhový most dnes odešel Lentaaorava Chatanga, tibeťáček, který s námi sice žil pouhé 2 roky, ale který díky své povaze patřil k tibískům, kteří člověku zaplní celé srdce!

Nezapomenema na tebe my, ani tvoje skutečná rodina, ve které si rozdával lásku krásných 6 let!

13.10.2011    Naší Isince se v noci z úterka na středu narodilo 6 krásných štěňátek!!!

11.10.2011    naší Mikynce (Ximicca Perla mahagon) byl přiznám Německý VDH Junior Champion

9.10.2011   Dnešní mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích jsme se nemohli účastnit, ale naši chovatelskou stanici reprezentovali "naše děti", za čež majitelům moc děkujeme a k úspěchům gratulujeme! A tibísci z Perly mahagon si vedli skvěle! - výsledky zde.

6.10.2011   Další velmi úspěšný víkend! Naši tibeťáčci vítězoli na Speciální výstavě TS v Litoměřicích - kompletní výsledky a fotky zde.

Ximicca získala nejen další CAJC a BOJ, ale i titul BOB, Kassiopea se stala vítězkou speciální výstavy a Nefertiti k titulu BOV získala i r.BIS Veterán!

26.9.2011   O víkendu jsme se (letos prvně) vypravili do Polska, na Mezinárodní výstavu do Wroclawy. Keysinka, která opět začíná nabírat svoji formu po odchovu štěňátek, a Orinek byli úspěšní - oba si přivezli CWC, CACIB a Winner, a Orinek i BOB, a především oba splnili poslední podmínku pro přiznání titulu POLSKÝ CHAMPION!

26.9.2011   Tak nám odjel i Dráča... Jemu i jeho nové rodině přejeme aby si padli do oka, a aby společně prožili spoustu krásných let plných okouzlujících zážitků!!!

23.9.2011   Allimu a Keysince dnes byly doručeny diplomy Interchampiona krásy F.C.I. (CIB)a s nimi také oběma kvalifikační certifikáty pro velký jubilejní FCI championát!

5.9.2011   Přidány fotky, reportáže a kompletní výsledky z posledních výstav - MV & NV Leipzig a MV MLadá Boleslav

30.8.2011   Naši malí klučíci dosáhli věku pro cestu do světa...., již tento víkend nám odjeli Darwinek a Démon, a ještě několik dnů před nimi i o malinko starší Carmen.

Na své nové rodiny u nás ještě čekají krásní soboláčci Domino a Dragon!
Nové fotky ve věku7 a 8 týdnů zde.

29.8.2011   A zase je za námi další úspěšný víken!
Naši tibísci Orinek a Mikinka, a s nimi i naše čtyři "děti" - Kador, Tabea, Yaris a Xawan, se úspěšně prezentovali na Mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi (Orinkovi se při jeho první příležitosti povedlo získat i čekatelství nově zavedeného titulu Champion ČMKU, a Jaroušek v silné konkurenci 6ti psů a 3 fen získal tituly CAJC a Junior BOB).
Neméně úspěšní byli i v Maďarsku žijící Perfect Lady a Xanto (Perfect Lady získáním dalších CACIB splnila podmínky pro přiznání titulu nejvyššího - Interchampion krásy FCI).
Přidány výsledky z výstav v Bratislavě, Debrecenu a Mladé Boleslavi.

23.8.2011   Orinkovi dnes přišla úžasná zpráva z F.C.I. - oba jeho r.CACIB získané za Belískem, který v době získání těchto titulů měl již splněný interchampionát, se "mění" na dva CACIB (respektive čekatelství na Orinka přecházejí). Orin má tímto splněny podmíny pro přiznání titulu INTERCHAMPION F.C.I.!

22.8.2011   Přidány výsledky z víkendových výstav - Mezinárodní a Národní výstavy v Lipsku.

Ximicca Perla mahagon svým vítězstvím splnila podmínky hned tří championátů - NĚMECKÉHO VDH JUNIOR CHAMPIONA, NĚMECKÉHO KTR JUNIOR CHAMPIONA a KLUBOVÉHO CHAMPION (KCHTS)!!!
Kromě toho získala též prestižní titul VDH-Leipzig Jugendsieger a v silné konkurenci (včetně feny z ch.st. Avigdor) i titul Nejlepší feny plemene, který ji zadal velmi uznávaný rozhodčí pan Louis Pinto Teixeira z Portugalska!

13.8.2011   To nám kluci krásně rostou! A jak se jim líbí pod dozorem modrooké "au pair"!
Nové fotky zde.

Volní jsou ještě kluci zlatěsobolí a černý s pálením.

13.8.2011   přidány výsledky z dnešní Krajské výstavy v Kladně

9.8.2011   O víkendu se náš Belísek zúčastnil Národní výstavy v maďarské Pápě, kde získáním CAC splnil poslední podmínku pro přiznání titulů MAĎARSKÝ GRAND CHAMPION a MAĎARSKÝ SHOW CHAMPION!
Na výstavě se předvedlo 11 tibeťáčků, což je na maďarskou národku doslova nevídané. Přijeli tibísci z ČR, Maďarska, Rakouska a Slovinska, a BOB získal v Rakousku žijící Mistic Perla Mahagon! Moc gratulujeme!!! Ani ostatní tibísci z Perly mahagon se v tak silné konkurenci neztratili - více zde.

4.8.2011   Tak nám naši strakatí kluci odjeli do světa..... Jak Capolino, tak Colorado budou dělat radost v rodinách, kde již dlouhé roky tibísci žili, a kde tedy přesně vědí, jak krásné chvíle umí přítomnost tibíska v rodině přinést... Oběma kluků i jejich novým rodinám přejeme, aby to soužití bylo krásné a hodně dlouhé! Na stránky jsme také přidali poslední společné fotky našich strakáčků.

Tu správno rodinu stále ještě hledáme pro krásnou Carmen - fenečku, která bude určitě skvělým kamarádem a společníkem, ale má předpoklady i pro výstavy a chov!

30.7.2011   Přidány výsledky ze několika výstav - CACIB Velká Ida, CACIB Oberwart, CACIB Szombathely, CAC Budapest a CAC Szigetvár., kterých se sice neúčastnili přímo naši tibísci, ale na kterých sklízeli úspěchy naše tibísčí děti!

Gratulujeme majitelům Perfect Lady Perla Mahagon, Xanta Perla Mahagon, Mistica Perla Mahagon a Maud Perla Mahagon, za pěkné výsledky a získané tituly!

Další gratulaci moc rádi posíláme do polské ch. st. "Gang Cziki", kde žije Baukis Perla Mahagon i její dva potomci - pejsek Dorjee Passang Gang Cziki a fenka Dawa Lhamo Gang Cziki. Právě tito naši vnoučci zvítězili na mezinárodní výstavě ve slovenské Velké Idě, kde v silné konkurenci tibeťáčků ze tří států (tibísci ze Slovenska chyběli, ale přijeli z Čech, Polska a Maďarska) oba získali CACIB a pejsek i BOB! - GRATULUJEME!!!

28.7.2011   Také naše starší tibísčí dětičky se fotili! A protože se tentokrát hezkých fotek povedlo nějak více, tak se na další můžete podívat i na rajčeti.

26.7.2011   přidali jsme nové fotky Kirinčininých štěňátek, která krásně rostou a už se začínají batolit doma i venku

19.7.2011   fotoreportáž a kompletní výsledky z nedělní národky v Mladé Boleslavi

18.7.2011   Přidány výsledky ze včerejší Národní výstavy psů v Mladé Boleslavi.

Uric Perla mahagon "Uriášek" se stal Národním vítězem, Vítězem plemene (BOB) a také jako absolutně první tibeťák získal titul ČMKU-CAC, a to vše ve věku teprve 20ti měsíců - GRATULUJEME!!!

14.7.2011   Kirinčini kluci již otevřeli očička! Nové fotky zde.

13.7.2011   Naši tricolorci krásně rostou a začíná jich být "plná zahrada", čas letí jak voda a štěňátkům je již 5 týdnů! Podívejte se na jejich nové fotky.

12.7.2011   Dnes byly našim třem tibískům přiznány další (české) championáty,

Norbimu VETERÁN CHAMPION, Orinkovi GRAND CHAMPION a Ximicce JUNIOR CHAMPION.

4.7.2011   Naší Kirince se narodili čtyři krásní kluci - tři soboláčci (dva budou pravděpodobně červení) a jeden černoušek (black and tan)!

3.7.2011   Allimu se dnes v chovatelské stanici Honzíkova cesta narodili tři děti!

1.7.2011   Přidány výsledky z Mezinárodní výstavy "Intercanis Brno", kde titul nejvyšší získal Vesper Perla mahagon, který svým vítězstvím splnil poslední z podmínek pro udělení titulu ČESKÝ GRAND CHAMPION - moc gratulujeme jemu i ostatním tibískům z našeho chovu, kteří tak skvěle naši chovatelskou stanici reprezentovali! Jsme moc rádi, že i na Moravě, kde lze předpokládat vyšší účast zástupců moravských ch. st., vítězí tibísci z našeho chovu bydlící v Čechách!30.6.2011   Orinek dnes místo školního vysvědčení  dostal diplom SRBSKÉHO ŠAMPIÓNA!

28.6.2011   Naši malí tricolórci, pod bedlivým dohledem maminy Antie, již okusili hřejivé paprsky sluníčka i přívětivost poledního stínu... Krásně rostou, směle se dívají na svět a jsou den ode dne čilejší a šikovnější!
Podívejte se na jejich nové fotky.

20.6.2011   přidány výsledky z Mezinárodní výstavy v Erfurtu, kde Kador Perla mahagon získal z mezinárodní konkurenci u přísného irského rozdodčího titulu r.CAC, r.VDH-ChA a r.CACIB - GRATULUJEME!

17.6.2011   Za duhový most dnes odešel náš Argošek - náš talismánek, zlatíčko a štěstíčko, náš vůbec první tibeťáček. Dožil se úctyhodného věku 16ti let, svůj život prožil aktivně, spokojeně a prakticky celý zcela ve zdraví.


Argo, nikdy na tebe nezapomeneme!

16.6.2011   našim tricolorkům (štěňátkům Antie a Alliho) je již deset dnů - jsou silnější, čilejší a moc jim chutná maminčino mlíčko (vždyť již také váží více jak dvojnásobek porodní váhy!) - přidali jsme jejich aktuální fotky

10.6.2011   Keysinčiná štěňátka se nám začala rozjíždět do světa.... Dnes odjel se svojí novou rodinou Bairo, který se nyní již aktivně seznamuje se svým novým kamarádem a spolubydlícím - dvacetikilovým štěňátkem bernského sašníka. A ve středu se za novým kamarádem (jen asi padesátikilovým Cane Corso) rozjela Bailen, se kterou se budeme setkávat i na výstavách!

Jako poslední se do světa rozjel krásný kulaťounký sobolí klučík Belys, který od začátku prázdnin bydlí v Praze ještě s jednou tibísčí holčičkou, kde vyplňuje místečko po 14ti letém Dannalovi (Dannal byl polobratrem našeho Argoška - bože, jak je ten svět malý...)

Všem majitelům Keysinčiných miminak přejeme aby štěňátka naplnila jejich očekávání, a aby se jim tibísci pevně usadili v srdíčkách!

10.6.2011   Naší "Anténce" (Antia Indyk) se v pondělí narodila tři krásná štěňátka - dva kluci a jedna holčička, všichni v té nejvzácnější barvě - tricolor!!!

9.6.2011   Uplynulý víkend byl pro naše tibísky velice úspěšný! Tibeťáčci s "příjměním" Perla mahagon se účastnili hned několika výstav v různých zemích, a my s potěšením přinášíme ze všech těchto výstav jejich výsledky.

Kromě spousty čekatelství šampionátů získali i některé opravdu prestižní tituly a poslední potřebná ocenění pro celkem 6 championátů; výčet je opravdu bohatý:

KADOR Perla mahagon - Klubový vítěz a Slovenský Champion
TABEA Perla mahagon - Klubový Champion
ODETTE Perla mahagon - Slovenský Champion
XANTO Perla mahagon - Grand Prix Slovakia Junior Winner a Derby Winner
PERFECT LADY Perla mahagon - Grand Prix Slovakia Winner a Slovenský Grand Champion
BAUKIS Perla mahagon - Klubový vítěz
FAUNUS Perla mahagon - Národní vítěz a Klubový Champion
ORIN Perla mahagon - Srbský Champion!!! VŠEM GRATULUJEME A MAJITELŮM MOC DĚKUJEME ZA KRÁSNOU PREZENTACI NAŠEHO CHOVU !!!

28.5.2011   Naši tibeťáčci se dnes účastnili Klubové výstavy v Lysé nad Labem;

Orin, Norbu i Mikynka svým vítězstvím splnily poslední potřebné podmínky pro přiznání nových šampionátů!

26.5.2011   Poslední dobou jsem webové stránky poněkud zanedbávala, za což se všem jejich návštěníkům omlouvám (podílení se na pořádání litoměřických výstav, které byly letos prvně během jednoho víkendu hned dvě, zabíralo můj veškerý čas). Kdo by si ale myslil, že se u nás nic nového neudálo, je na omylu! Štěňátka krásně rostou a prospívají a již tráví spoustu času venku, tibísci skotačí a i nějaké výstavy jsme stihli. Dalších výstav v ČR, Maďarsku a Slovensku se účastnili naše odchovy za vynikající "asistence" svých majitelů - děkujeme za krásnou prezentaci!
Do sekce výstav jsme přidali výsledky "perliček" z několika posledních výstav - naše tibísčí děti si vůbec nevedli zle a vítězili i v silné konkurenci!

V posledním víkendu jsme se zúčastnili i obou litoměřických výstav "Nord Bohemia Canis" a naši tibeťáčci i naše odchovy byli opět úspěšní a získali mnoho titulů.

Velikou radost nám udělala nše maličká (teprve desetiměsíční) Mikynka (Ximicca Perla Mahagon), která se na své teprve druhé výstavě chovala jako profík a právem si domů odnesla nejen po dvou titulech CAJC a Junior BOB, ale také krásný r. BIS Junior, a to se tibeťáčkovi opravdu hned tak nepovede!!!
Moc děkujeme všem třem rozhodčím, kteří naší Miky o víkendu posuzovali, a kterým se tak líbila, že ji těmito krásnými tituly ocenili!

26.5.2011   přidáno několik aktuálních fotek našeho novopečeného veterána Norbíka

25.5.2011   nové fotky štěňátek najdete zde, ale také na rajčeti

8.5.2011   Po dvou týdnech se opět můžete podívat na nové fotky našich štěňátek - mají čtyři týdny a krásně se nám rozutíkávají po celém bytě, dnes při krásném počasí se také prvně podívali ven! Všechna štěňátka budou mít plný počet řezáků (6/6) a velice pěkný pigment jak nosu a víček, tak očiček. Stále nás více a více utvrzují v tom, že z nich vyrostou nádherní a šikovní tibeťáčci!

Volný je ještě kulaťounký sobolí klučík Belys.

2.5.2011    O víkendu jsme se účastnili několika výstav na Slovensku - tentokrát ale pouze s našimi australáčky (kteří získali spoustu krásných titulů). Velice nás potěšilo, že i bez naší účasti se vítězem plemene mezi tibetskými španěly stal tibeťáček z Perly Mahagon!!! Na Národní výstavě Bánská Bystrica si právě tento titul vyběhala v konkurenci 5ti tibísků Odette Perla Mahagon, která získáním dalšího CAC také splnila podmínky pro přiznání titulu SLOVENSKÝ CHAMPION.

Další úžasná zpráva k nám dorazila z Chorvatska, kde si na dvou mezinárodních výstavách skvěle vedl Uric Perla Mahagon. Získal 2 x CAC, 2 x CACIB, BOB a ve svých teprve 18 měsících splnil podmínky přiznání titulů CHORVATSKÝ CHAMPION a KLUBOVÝ CHAMPION!

OBĚMA MAJITELKÁM MOC DĚKUJEME ZA KRÁSNOU PREZENTACI NAŠEHO CHOVU A POSÍLÁME VELIKÉ GRATULACE K TAK ÚŽASNÝM VÝSLEDKŮM!!!

30.4.2011  Ve svých právě dovršených 15ti letech nám dnes odešla za duhový most naše Aimee - náše první tibeťanda, zlatíčko, sluníčko a úžasná mamina, babička a vychovatelka všech našich štěňátek. Aiminko, v našich srdcích budeš žít napořád!

25.4.2011  Přidány výsledky ze dvou Mezinárodních výstav.
Naši tibísci byli velmi úspěšní v sousedním Německu, kde se poprvé předvedla i Ximicca (moc se paní rozhodčí líbila a získala spoustu titulů) a prvně ve třídě veteránů náš Norbík, který ukázal že "do starého žaleza" rozhodně nepatří, s přehledem porazil i mladší championy a získal titul BOB - vítěz plemene.
V Českých Budějovicích zatím naše barvy hájili tři kluci - championi, kteří se ve své třídě šampiónů krásně seřadili na prvních třech místech (a porazili tak i championa importovaného ze Skandinávie), a nejúspěšnější z nich - Vesper - získal též titul BOB.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za krásnou prezentaci našeho chovu!

24.4.2011   našim štěňátkům jsou již dva týdny - přidali jsme jejich aktuální fotky

22.4.2011    Velmi úspěšný víken se vyvedl dvěma tibískům z našeho chovu žijícím v Maďarsku. Perfect Lady Perla mahagon a Xanto Perla mahagon se skvěle prezentovali na dvou mezinárodních výstavách v Rumunském Satu Mare, a oba zvítězili!

Perfect Lady si tak na své konto ve svých čerstvě dovršených dvou letech připsala již čtvrtý národní šampionát (krom toho je držitelkou i čtyř Juniorchampionátů) a Xanto se ve svých teprve 9ti měsících stal Junior Championem - GRATULUJEME!!!

20.4.2011    Na milou návštěvu přijeli Kim a Tabinka se svojí rodinou - nemohli jsme nechat foťák zahálet...
13.4.2011    Naší Keysince se v sobotu narodila 3 úžasná, krásně zbarvená štěňátka!!!

11.4.2011  Přidány výsledky z Národní výstavy Ostrava.

Velikou radost nám udělal Grattius Perla Mahagon, který zvítězil a získal titul BOB!
Velké gratulace posíláme Podlasovům na severní Moravu a děkujeme za krásnou prezentaci naší chovatelské stanice!9.4.2011 
 Tak se nám naše miminka rozjela do světa... Všechna Laminčina štěňátka včera odjela do svých nových domovů, a myslím, že jejich nové rodiny jsou opravdu skvělé!!!
Všem majitelům přejeme, aby jejich nový tibeťáček byl přesně takový, jakého chtějí, a aby vyplnil přesně to místečko, které bylo prázdné. A všem čtyřem štěňátkům přejeme, aby jejich noví páníci poznali (tak, jako všichni majitelé tibísků), že tibetský španěl je to nejúžasnější psí stvoření na světě!!!
Ať je Vám spolu dobře a ať je vaše společné soužití co nejkrásnější a nejdelší!


2.4.2011   z našich štěňátek již rostou malí tibeťánci, praví zástupci svého plemene - můžete se podívat na jejich nové fotky již i ve výstavních postojích, které najdete nejen v jejich fotogalerii, ale také spoustu dalších na rajčeti

28.3.2011    Orinkovi byl přiznán titul SLOVENSKÉHO ŠAMPIÓNA

23.3.2011    Krásné počasí láká ven, a tak i naše štěňátka stále více objevují "velký" svět - přidány nové fotky;

a spousta dalších na "rajčeti".

21.3.2011    O víkendu jsme se s našimi tibísky zúčastnili dvou slovenských výstav - Výroční speciální výstavy tibetských plemen - Dunajská Lužná a Národní výstavy Nitra, a oba naši kluci byli velmi úšpěšní! V konkurenci tibeťáčků ze třech zemí na výroční výstavě oba získali tituly CAC, čímž splnili podmínky dalších šampionátů - Belísek titulu SLOVENSKÝ GRAND CHAMPION a Orinek titul SLOVENSKÝ CHAMPION.

Orinovi se navíc podařilo zvítězit nad všemi konkurenty a získal tituly VÍTĚZ VÝROČNÍ VÝSTAVY a BOB!

12.3.2011   po dvou týdnech opět nové fotky našich štěňátek - nejen v jejich fotogalerii, ale také spousta dalších na "našem rajčeti"

8.3.2011    Belískovi byl dnes doručen přiznaný titul MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIÓNA KRÁSY - INTERCHAMPION F.C.I. a také kvalifikace pro vrcholnou soutěž konající se letos v Bruselu při příležitosti stého výročí F.C.I. - World Champion of Champions!

A velikou radost nám udělal Uriášek (JCh.Uric Perla Mahagon) svojí úspěšnou účastí na víkendových výstavách v Chorvatsku, kde se mu podařilo získat hned 3 tituly CAC, r.CACIB, CACIB a BOB - GRATULUJEME!

4.3.2011    své nové stránky mají naše dvě mladé holčiny - Miky (Ximicca Perla mahagon) a Míša (Xanadu Perla mahagon)

27.2.2011    Perfect Lady Perla Mahagon byla opět velice úspěšná - během jednoho víkendu (19. a 20. února) získala dva tituly BOB - zvítězila na slovenské Mezinárodní výstavě v Prešově/Košicích a také v Maďarsku na prestižním šampiónu šampiónů, kde k BOB získala „Hungarian Champion of Champions 1st“ - GRATULUJEME!

A 26. února byla Lady vyhodnocena (a byl jí při slavnostním předvedení 10ti nejúspěšnějších psů IX. FCI skupiny certifikát) jako „2010 Derby Dog“ svého plemene.

Perfect Lady následně při novém posouzení rozhodčími obsadila mezi 10ti nejlepšími krásné 7. místo, a dokázala tak porazit francouzského buldočka - Evropského vítěze a číňánka (čínský chocholatý pes)- mnohonásobného vítěze výstav - GRATULUJEME!!!

26.2.2011    Čas letí jako voda a naše tibísčí miminka se už dívají na svět - přidány nové fotky, tentokrát s huňatými kamarády .

20.2.2011   Štěňátkům je jeden týden - přidali jsme nové fotky.

18.2.2011    Z Maďarska k nám dorazila báječná zpráva - výstavně velice úspěšná Perfect Lady Perla Mahagon žijící v Budapešti se stala nejúspěšnější mladou fenkou maďarského chovatelského klubu společenských plemen a získala titul „MKSZ Winner of the Year 2010“.Zsuzsano, moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou prezentaci našeho chovu nejen v Maďarsku!

14.2.2011    Příroda si bohužel někdy nedá poručit..., tři dny po narození nám náhle umřelo největší štěňátko - pejsek Atrey.

12.2.2011    Naší Lamince se včera narodilo 5 krásných štěňátek!!!

9.2.2011  Přidány výsledky z víkendové dvouvýstavy DuoCACIB Brno.
Jelikož se výstava konala na druhém konci naší republiky, než kde bydlíme, jelikož jsme moc nevěřili přízni počasí, a především proto, že se již blíží termín narození štěňátek naší Lamince, jsme se výstav v Brně neúčastnili. I tak ale "naše barvy" hájili hned dva tibísci z Perly mahagon, kteří se v konkurenci neztratili!

8.2.2011  Dnes nám odjela i Zoe... Doma bude trochu smutno, ale Zoe se bude mít úžasně a když vše půjde jak má, tak z ní bude "canisterapeutka" (bude tak následovat Anchíse Perla Mahagon a Xeniy Perla Mahagaon, kteří se této záslužné činnosti také věnovali), Zoince i její nové rodině přejeme, aby spolu byli moc šťastní!

Zoe Perla Mahagon - 10 týdnů

4.2.2011  "Perlička" nám dnes odjela k "perličkám"... Zirco - krásný tricolorní pejsek, který se časem určitě představí i na některých výstavách, dnes odjel do svého nového domova, kterým se stala chovatelká stanice Kavalier King Charles španělů "Perle du Sahel".

Zirco Perla Mahagon - 10 týdnů

29.1.2011   Dnes se do velkého světa rozjel i náš malý "mazánek" a velký ďáblík Zafir. Jemu i jeho majiteli přejeme spoustu krásných, společně prožitých let plných tibískovských lumpáren!

24.1.2011   Naše štěňátka dospívají do věku 2 měsíců. Malý Zero se o víkendu už rozjel do světa a dělá radost své nové rodině.
Zafirek, Zirco a Zoe si pro změnu vyzkoušeli "jak to bílé venku zebe".
Přidali jsme nové fotky našich třech tricolorků v jejich fotogalerii a také mají nové album na rajčeti.22.1.2011   Na dnešní Mezinárodní výstavu WINTERSHOW TRENČÍN jsme se vypravili pouze s našimi australáčky (kteří nám udělali radost - Dirty si splnila titul Slovenský champion a teprve roční Angel dokonce získal titul Vítěze plemene - BOB). Mezi tibeťáčky však naší chovatelskou stanici skvěle reprezentovali v Maďarsku žijící Perfect Lady a Xanto, kteří získali krásné posudky!
Perfect Lady Perla Mahagon zvítězila nejen nad o rok starší fenkou ve své třídě, ale také porazila o dva roky starší a zkušenější championu, a získáním titulů CAC a CACIB splnila poslední podmínku pro přiznání titulu SLOVENSKÝ CHAMPION!

Zsuzsano moc děkujeme za tak skvělou prezentaci a posíláme veliké gratulace!!!
(Perfect Lady a Xanto mají nyní také své nové webové stránky)

Velké gratulace též putují k Daně Karlové do ch. st. Černý baron, kde bydlí Bonifác za Soví zahrady (syn Glaukippé Perla Mahagon), k získání titulů CAC, CACIB a BOB!

20.1.2011   Naše štěňátka se tentokrát fotila ve výstavních postojích... - nové fotky zde

15.1.2011   Naši tibeťáčci se opět skvěle umístili v prestižní klubové soutěži TOP TIBEŤÁK!

Belísek se již podruhé stal absolutním vítězem, Keysinka obhájila své vítězství mezi fenkami a i vítězství ve všech třech chovatelských kategoriích putovalo do Perly mahagon!

13.1.2011   Našim štěňátkům je již 7 týdnů! - přidali jsme nové fotky

10.1.2011   Náš Orinek včera zvítězil na Národní výstavě v Olomouci a splnil tak poslední podmínku titulu ČESKÝ CHAMPION, který mu byl také hned přiznán!Neméně úspěšný byl i Uric Perla mahagon, který svým juniorským vítězstvím rovněž splnil poslední podmínku k přiznání championátu - stal se ČESKÝM JUNIOR CHAMPIONEM!Výstavy se úspěšně účastnili i další tibísci z našeho chovu. Všem majitelům moc děkujeme za krásnou prezentaci a gratulujeme k získaným oceněním!

1.1.2011   naše štěňátka Vám přejí ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! - nové fotky zde i na "našem" rajčeti

Od letošního roku jsou naši tibeťáčci na výstavách předváděni na "Show Leads" amerického typu (novém "hitu" mezi vystavovateli).

1.1.2011   Po téměř dvou letech jsme konečně zaktualizovali také stránku Championů z Perly mahagon. K dnešnímu dni bylo přiznáno již celkem 143 championátů pro tibeťáčky, kteří se narodili v naší chovatelské stanici!
Všem majitelům, kteří náš chov tak skvěle reprezentují na výstavách, moc děkujeme!!!

NOVINKY
z let:

    2010        2009        2008        2007        2006        2005