Novinky - rok 2010

25.12.2010   Naše štěňátka dnes oslavila 1 měsíc života! - přidáno pár vánočních fotek

18.12.2010   A opět se můžete podívat na nové fotky našich štěňátek!

15.12.2010   Pascha Perla mahagon se hrdě zařadil mezi chovné psy a jeho panička mu k této přiležitosti vytvořila zbrusu nové stránky!

10.12.2010   přidali jsme nové fotky našich štěňátek

6.12.2010   Perfect Lady, Xanto a Mistic byli úspěšní na mezinárodních výstavách v Maďarsku a Rakousku - doplněny výsledky

3.12.2010   Naše štěňátka mají již jeden týden;

na to, jak povyrostla, se můžete podívat na nových fotkách!

25.11.2010   Dnes se naší Isis narodila čtyři krásná štěňátka! Tři z nich jsou velmi vzácného tricolorního zbarvení!!!

22.11.2010   O víkendu jsme letošní výstavní sezónu ukončili prezentací našich tibísků na mezinárodních výstavách v Nitře. Dařilo se nejen našim dvěma šampiónům, ale také našim tibísčím dětem, kterým moc gratulujeme ke krásným výsledkům!

Belísek se stal vítězem plemene a Keysinka splnila podmínky pro přiznání titulů Grand Champion SK a Interchampion FCI!

4.11.2010   Dnes z Německa přišly potvrzené championáty i Rangpovi a Déó - oba jsou tak držiteli titulů
NĚMECKÝ "VDH" VETERÁN CHAMPION4.11.2010   O víkendu se v Budapešti konala další výstava, na které opět nemohla chybět Perfect Lady Perla mahagon. Svojí úspěšnou premiéru zde však také měl pejsek Xanto Perla mahagon, který se stal 5. nejlepším štěňátkem výstavy (BIS Baby 5) - GRATULUJEME!

3.11.2010   Allisterovi byl dnes doručen přiznaný NĚMECKÝ "VDH" CHAMPIONÁT KRÁSY3.11.2010   Našemu Belískovi se dnes narodila 4 štěňátka v chovatelské stanici Honzíkova cesta. Šťastnou maminou je Alice Zlatá Ina - více na stránce štěňátek našich přátel.

19.10.2010   Naše štěňátka se v uplynulých dvou týdnech začala rozjíždět do nových domovů. Přejeme jim skvělé životy a majitelům aby malá tibísčí klubíčka splnila všechna očekávání...
U svých maminek ještě zůstávají dva psí uličníci - krémově bílý Veron, pro nějž stále tu pravou rodinu hledáme, a strakáček Yaris, na kterého ta jeho rodina už netrpělivě čeká.

Přidali jsme aktuální fotky Veronka i Yariska.

19.10.2010   doplněna i fotoreportáž z Komárom

18.10.2010   přidány výsledky z mezinárodních výstav v Českých Budějovicích a maďarském Komárom

6.10.2010   Perfect Lady Perla mahagon se i tento víkend účastnila výstavy, a opět úspěšně! Kromě titulů zadávaných v plemeni (kde opět zvítězila) obhájila také umístění v závěrečných soutěžích - BIG 3 - moc gratulujeme!!!5.10.2010 
 
založena nová stránka "video", na které se zatím můžete podívat na dvě videa z NVP v Brně

3.10.2010   Za duhový most nám dnes odešla naše Eurydiké, která celý svůj život rozdávala lásku a dobrou náladu... DIKYNKO, BYLA JSI SLUNÍČKEM NAŠICH DUŠÍ A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME!!!

27.9.2010   přidány výsledky z víkendových výstav - Národní výstavy v Brně a Mezinárodní výstavy v Novém Sadu;

Úžasný kousek se povedl opět dvěma našim odchovancům, kteří slavili ohromný úspěch:
URIC Perla mahagon (ve svých 10ti měsících) získal na brněnské výstavě v silné konkurenci tituly CAJC, Junior BOB, BOB a dokonce i 5. místo v BIG!
PERFECT LADY Perla mahagon (ve svých 18ti měsících) na výstavě v Srbsku CAC, CACIB, BOB a rovněž umístění v závěrečných soutěžích - 3.- místo v BIG! Kromě toho v tomto mladičkém věku také splnila podmínky titulu SRBSKÝ CHAMPION!

MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU PREZENTACI NAŠEHO CHOVU!
Z ÚSPĚCHU MÁME OHROMNOU RADOST!!!

20.9.2010   Doplněny aktuální fotky našich štěňátek - Nefinčininých miminek vrhu "X", Uniččiny Wanessky i Antinčina Yariska.

20.9.2010   Dnes k nám dorazila velmi milá zpráva - v Maďarsku žijící Perfect Lady Perla mahagon se o víkendu také účastnila výstav, a také byla úspěšná! Mladičká Ladynka opět nebyla jediným tibeťáčkem na výstavě, jako konkurentkají tentokrát přijela výstavami ostřílená multichampionka z ČR. Lady ale opět zvítězila a dvou budapeštských výstavách získala 2 x titul BOB - vítěz plemene!
Zuzanko, moc ti gratulujeme a děkujeme za to, jak krásně máš Lady připravovanou a prezentovanou na všech výstavách!

19.9.2010   Na včerejší den se pořadatelům výstav povedl pěkný "kousek". Slovenský Klub chovatelů tibetských plemen a Klub málopočetných plemen uspořádali speciální výstavu pro svá plemena ve stejný den, jako některé české kluby tibetských plemen (včetně toho našeho tibískovského) a český Klub chovatelů málopočetných plemen psů. Vystavovatelé řady plemen (protože i ty málopočetná jsou v ČR prakticky tatáž, jako na Slovensku) se tedy museli rozhodnout, zda zůstat na speciálku doma, nebo vyjet k našim východním sousedům.
Pro nás byla volba celkem jednoduchá. Naši tibísci již v ČR mají "posbírané" všechny tituly, které potřebují, respektive i víc, a na Slovensku jsme mohli očekávat navíc pro nás zahraniční rozhodčí. Takže jsme rádi reprezentaci našeho chovu přenechali našim odchovům a vyrazili do Ružindolu.
Slovenská speciálka byla krásná a nám se navíc podařilo získat cenné tituly jak s tibísky, tak s aussíčky. A v Mladé Boleslavi se naše odchovy také neztratili - získali několik CAC, r.CAC i titul Vítěze speciální výstavy, a malá Romance Perla mahagon si získáním CAJC a Junior BOB splnila i poslední podmínku pro přiznání titulu ČESKÝ JUNIOR CHAMPION!

Všem majitelům našich štěňátek gratulujeme a děkujeme za vzornou prezentaci!

Výsledky tibísků našeho chovu
 zde

14.9.2010    Keysince byl dnes přiznán titul ČESKÝ GRAND ŠAMPIÓN

3.9.2010    Přidány výsledky z mezinárodní výstavy v maďarském Debrecenu - úžasný úspěch slavila Perfect Lady Perla mahagon, která získala tituly CAC a CACIB v konkurenci dvou dánských fen chovatelů Primdal (Sommerlyst´s kennel) - GRATULUJEME!

31.8.2010   Laminčiná štěňátka se nám začala rozjíždět do světa...

Na své nové rodiny u nás z tohoto nejstaršího tibískovského klubíčka čeká ještě trojlístek úžasně milých a krásně světlounce sobolích klučinů - VERON, VICK a VIRO!

Marně mezi mraky vyhlížíme sluníčko..., a tak jsme alespoň mezi kapkami deště našli chvilky, kdy pro Vás zapózovali naše mimča... Přidali jsme nové fotky trojlístku krémových kluků z vrhu "V", pětici roztomilých kuliček vrhu "X", nové fotky Wanessy a také malého Yariska

31.8.2010   Interdog Bohemia Mladá Boleslav - přidány výsledky a fotky z této mezinárodní výstavy, kde naši tibísci byli opět velice úspěšní...

Gratulujeme Uricovi Perla mahagon k jeho krásnému startu ve třídě mladých, kde v konkurenci získal svůj první CAJC! Gratulujeme i Kadorovi k jeho prvnímu CACIB! Neméně gratulujeme Faence k získání dalšího CAC, a blahopřejeme malé Tabince k pěknému vstupu do třídy mladých!
Všem majitelům tibísků z našeho chovu moc děkujeme za výbornou prezentaci na této výstavě!

Naše Kassiopea v Mladé Boleslavi získala titul nejvyšší - BOB, a kromě toho získáním dalšího CAC splnila podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ GRAND CHAMPION. Tento prestižní a v ČR nejvyšší titul tak získává ve svých 25ti měsících věku!

25.8.2010    přidány nové fotky Nefinčiných miminek, která už se také krásně rozbíhají nejen po bytě, ale také po zahradě...; na rajče jsme dali další jejich fotky a také fotky našich nejstarších klubíček - Laminčiných štěňátek, která se tento týden začínají rozjíždět do nových domovů...

25.8.2010    Přidány výsledky z víkendových výstav - MVP & NVP Leipzig, DuoDanube Bratislava a KV Karlovy Vary.

Úspěšní byli nejen naše děti v ČR a na Slovensku, ale také tři naši tibísci v Německém Lipsku, kde se tentokrát sešla konkurence opravdu mezinárodní - byli předvedeni tibeťáčci z ČR, Německa, Holandska, Dánska, Švédska a také jeden původem z USA! I v této konkurenci si naši hafani velmi dobře vedli a přivezli si i krásné tituly. Pouze Bélos tentokrát žádný z titulů nezískal, ale přesto si v doslova mezinárodně "narvané" třídě šampiónů vedl skvěle a porazil i svého loňského konkurenta z Holandska. Zvítězil (a oba dva dny získal titul BOB) nádherný pejsek ze Švédska Body Rock Michael Jackson, předvedený rovněž ve třídě šampiónů.

19.8.2010    Laminčiná štěňátka jsou už krásně velká, šikovná a samostatřná, mají za sebou očkování a také se již fotila ve výstavních postojích... - přidány jejich nové fotky

17.8.2010    V sobotu se stala maminkou i naše Antia, narodil se jí jeden překrásný klučina Yaris! Na jeho první fotky se můžete podívat zde.
Přidány také nové fotky Wanessky.

11.8.2010    Štěňátka se mají k světu! - nejstarší, Laminčini mimísci, už tráví většinu dne na zahradě, zatímco malá Wanesska i stejně stará Nefinčina štěňátka se na travičku chodí jen opatrně rozkoukávat...

přidány nové fotky - šesti týdenních štěňátek vrhu "V" a třítýdenní miminek vrhu "X" i stejně staré Wanessy

9.8.2010    přidány výsledky z Národní výstavy Legnica - POLSKO (posudky zde)

Přes přívaly vody, hlášené povodňové stavy a uzavírky některých silnic, jsme se v neděli 8.srpna vydali přes zatopené Liberecko na národní výstavu do polské Legnice. Protože jsme doposledka nevěděli, zda opravdu pojedem, probíhalo "balení" hekticky a já zapomněla foťák..., proto fotky tentokrát bohužel nejsou. Ve skleníkovém ovzduší (v Legnici lilo celou sobotu, v neděli do všudepřítomného mokra pražilo slunko a tak se vlhkost vzduchu opravdu blížila rovníkové...) se oba naši tibísci výborně předvedli, získali krásné posudky a cenné tituly (polský svaz změnil tituly Nejlepšího dospělého psa/feny plemene na titul Zwyciezca/Winner). Vítězem plemene se stal Orinek, který ve svém mládí získal již 5. titul BOB!

4.8.2010   Přidány nové fotky Amora, Athény, Faunuse, Grattiuse, Chrisaoris, Juturny, Kadora, Kiary, Lota, Marona, Odette, Paschy, Perfect Lady, Quítin, Quickstepa, Redy Rebela, Romance a Tabey, které nám poslali jejich majitelé - DĚKUJEME za fotky a především za to, jaké skvělé rodiny ve vás naše štěňátka mají!

4.8.2010   Téměř rok po splnění podmínek a zažádání o championát byl dnes, po opakované žádosti a několika urgencích, Allistrovi doručen diplom POLSKÉHO CHAMPIONA!

3.8.2010    Perfect Lady opět zazářila na dalších výstách!
Na MVP v Srbském Irigu získala CAC, CACIB i BOB, a na Speciální výstavě v maďarské Budapeště CAC a BOB!

Ladynce i její paničce Zsuzsanně moc GRATULUJEME a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu!

2.8.2010    Laminčiná štěňátka dnes řádila na zahradě, už jim je 5 týdnů a krásného počasí si skvěle užívala! - přidány jejich nové fotky

Spoustu nových fotek jsme také dali na "rajče".

1.8.2010    Přinášíme nové fotky malé Wanessky a také Nefinčiných štěňátek. Bohužel máme i jednu smutnou zprávu - maličká Xawannah špatně přijímala mléko od Nefinky a přes naše veškeré snahy 10. den života svůj boj o místo na slunci prohrála... Ostatní štěňátka se ale mají čile k světu a dělají nám velikou radost! Dnes se také byla prvně podívat venku - i když jen opatrně a na chvilinku.

25.7.2010    přidány fotky štěňátek, a to nejen Laminčiných, už téměř 4-týdenních, ale také první fotky malé Wanessky a Nefinčiných "červenáčků"

25.7.2010    doplněny fotky a minireportáž z mladoboleslavské národky

22.7.2010    přidány výsledky z naší úspěšné účasti na národní výstavě Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi, na které se tibeťáčkům z Perly mahagon opět dařilo (posudky zde)

13.7.2010    naše štěňátka krásně prospívají a je jich plný pelíšek... - přidány fotky ve 2 týdnech věku

6.7.2010    Keysince byl přiznán titul SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN

29.6.2010    Belískovi byl přiznán titul ČESKÝ GRANDŠAMPIÓN

23.6.2010    Letošní dovolenou jsme si naplánovali opět ve znamení výstav. Naši tibísci byli úspěšní jak v maďarské Pécsi, tak v chorvatkém Varaždinu, kde se utkali z konkurenty z ch. st. Lobsang. Podívat se můžete i na fotky.

Velkou radost nám udělal také Grattius Perla mahagon, který na výstavě Intercanis Brno získal svůj druhý CAC - gratulujeme!

8.6.2010    přidány fotky a reportáže z posledních víkendových výstav

7.6.2010    V uplynulém víkendu se tibeťáčci z naší chovatelské stanice (a to nejen ti naši "domácí", ale i naše "děti") velice úspěšně účastnili několika významných výstav.
Gratulace posíláme do Maďarska, kde Perfect Lady získala hned 3 x titul BOB - vítěz plemene!
Neméně velké gratulace posíláme Amorovi a Odettce na Slovensko, kde oba získali tituly CACIB a Grand Prix Slovakia Winner 2010!
V Čechách bydlícím tibískům Faunusovi, Chrisince, Kadorkovi, Romanci, Tabince, Miss a Princess gratulujeme ke krásným výsledkům na Národní výstavě v Klatovech (kde získali všichni známku Výbornou, většinou i s tituly, a to od rozhodčího, který v jiných plemenech nešetřil s velmi dobrými i dobrými!).
VŠEM MAJITELŮM NAŠICH ODCHOVŮ MOC DĚKUJEME ZA VZORNOU PREZENTACI!!!

A nakonec nesmíme zapomenout ani na naše "domácí" šikuly, kteří se účastnili výstav hned dvou - Keysinka si na Slovensku dokončila Slovenský championát; v Polsku si Allister dokončil Interchampionát F.C.I. a Keysi s Orinkem si prvními čekatelstvími svojí cestu k polským šampionátům otevřeli.

30.5.2010    Po maďarské a slovenské klubovce, které se konaly minulý týden, se včera v Lysé nad Labem uskutečnila také Klubová výstava KCHTS, které jsme se také účastnili. Naši tibeťáčci získali nejvyšší tituly, 10,5 letý Rangpo dokonce zabodoval vzávěrečných soutěžích a Bélos se stal Vítězem plemene - získal tak svůj již 17. titul BOB a splnil podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ GRAND CHAMPION!

~   přidány výsledkyposudky i fotky   ~

28.5.2010    Nefertiti byl doručen diplom přiznaného titulu SLOVENSKÝ GRAND CHAMPION

28.5.2010    A další skvělé zprávy - Amor Perla mahagon a Odette Perla mahagon se zúčastnili Klubové a Speciální výstava v Rematě (Slovensko) a získali nejen krásná ocenění s tituly CAC a BOB, ale oba také nejvyšší klubový titul - KLUBOVÝ VÍTĚZ!

28.5.2010    O minulém víkendu "nazahálela" ani v Maďarsku žijící Perfect Lady Perla mahagon, která se úspěšně účastnila dvou maďarských výstav a mimo jiné získala i titul KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH!

Ladynce a její majitelce Zsuzsanně gratulujeme nejen k úspěchu na obou výstavách, ale také k přiznání titulů SRBSKÝ JUNIOR CHAMPION a MAĎARSKÝ JUNIOR CHAMPION!

25.5.2010    naši tibísci přidali do své sbírky další dva championáty;

Keysinka se stala Českým šampiónem      a      Orinek Klubovým šampiónem

23.5.2010    přidány výsledky mezinárodní výstavy Nord Bohemia Canis, na které se našim tibeťáčkům opět dařilo (posudky zde)

18.5.2010    Naši tibísci se o víkendu velice úspěšně účastnili dvou prestižních výstav na Slovensku. Pod souhrným názvem SpringDuoDanube se v Bratislavě konala Mezinárodní výstava s Cruft´s kvalifikací a především F.C.I. Středoeropská výstava. Nejen naši tři hafani, ale i další tibeťáčci z našeho chovu, získali na těchto dvou výstavách krásné tituly včetně obou středoevropských vítězů, a dva naši kluci také nové championáty!

Belískovi Slovenský Champion      a      Orinkovi Slovenský Junior Champion

5.5.2010    přidány fotky z MVP v Praze

4.5.2010    A další úspěšný víkend za námi...

Na Mezinárodní výstavě v Praze, kde tibísky posuzoval přísný pan rozhodčí nešetřící známkami "Velmi dobrá" a "Dobrá", všichni tibeťáčci z Perly mahagon uspěli, a z kruhu odešli nejen se známkou "Výborná", ale většinou i s tituly, a také se dvěma kvalifikacemi pro Cruft´s 2011!
Belísek získáním svého dalšího CACIB splnil podmínky pro přiznání titulu Interchampion krásy F.C.I.

O pár set kilometrů dál si také Perfect Lady Perla Mahagon (žijící v Maďarsku) vybojovala svůj další CAJC a BOB, a splnila tak podmínky pro přiznání titulu Slovenský Junior Champion (pro 13ti měsíční Ladynku je to již třetí splněný Juniorchampionát!)

Všem "perličkám", o které se jejich majitelé tak vzorně starají a prezentují je na výstavách, moc gratulujeme, a jejich skvělým majitelům děkujeme za úžasnou prezentaci našeho chovu!!!

Přidány výsledky ze dvou víkendových výstav, kterých se tibísci z naší ch. st. účastnili.

27.4.2010    dnes byly našim klukům přiznány ČESKÉ CHAMPIONÁTY;

Belískovi Český Champion      a      Orinkovi Český Junior Champion

27.4.2010    tibeťáčci z "Perly Mahagon" získali nejeden titul na výstavě v Českých Budějovicích - přidány výsledkyposudky i fotky


26.4.2010    Perfect Lady Perla mahagon získala další vítězství v plemeni na národní výstavě v maďarském Ceglédu, čímž splnila podmínky pro přiznání titulu MAĎARSKÝ JUNIOR CHAMPION  -  GRATULUJEME!!!!

26.4.2010    S nepatrným zpožděním (jelikož jsme se minulý týden nemohli zúčastnit klubové schůze) si naši tibísci tento oficielně převzali diplomy a poháry za nejvyšší klubové tituly - KLUBOVÝ ŠAMPIÓN a KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPIÓN;


v loňském roce titul Klubového šampióna splnila Urania a mladičká Kassiopea,


a titul Klubového Veterán šampióna Argosan, Rangpo a Déó.

A ani ze soutěže TOP TIBEŤÁK 2009 jsme "neodešli s prázdnem",

Perla mahagon opět zvítězila mezi chovatelskými stanicemi a 8 našich tibeťáčků (Belísek, Orinek, Norbík, Reny, Keysinka, Nefinka, Dikynka a Kirinka) se umístilo do 5. místa, někteří i opakovaně (tj. ve více kategoriích) . Belísek, Keysinka a Nefinka svojí kategorii vyhráli a Belísek se stal ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM roku 2009!

19.4.2010    Perfect Lady opět slavila úspěchy na výstavách v Maďarsku a Srbsku, získala několik CAJC, další BOB a především splnila podmínky pro přiznání titulu SRBSKÝ JUNIOR CHAMPION  -  GRATULUJEME!!!!

11.4.2010    tibeťáčci z "Perly Mahagon" mají za sebou úspěšný víkend - naši "domácí" tibísci si přivezli krásné tituly z MVP konané v německých Drážďanech, kde Allister navíc splnil podmínky pro přiznání titulu NĚMECKÝ VDH CHAMPION,
v Ostravě se krásně předvedli Grattius, Maud a Romance Perla mahagon (Gerýskovi gratulujeme k získání jeho prvního CAC!),
a v sousedním Rakousku náš chov skvěle reprezentovali Mistic a Wirgo Perla mahagon, kde oba získali cenné tituly a Wirgo si dokončila i RAKOUSKÝ CHAMPIONÁT;

doplněny výsledkyposudky i fotky9.4.2010 
  
Stejně jako loni jsme se i letos zúčastnili soutěže slovenského Klubu chovatelů tibetských plemen (jehož jsme členi), a stejně jako loni byli i letos naši tibísci úspěšní! S radostí Vám oznamujeme výsledky našich dvou tibby účastnících se soutěže "PES ROKU 2009" (letos prvně podle nových pravidel - slovenští psi a feny samostatně, zahraniční psi a feny všichni dohromady - bez ohledu na plemeno a pohlaví):
Bélos se stal absolutním zahraničním vítězem a jeho dcera Kassiopea obsadila hned 2. místo za svým otcem! Na třetím místě mezi zahraničními tibetskými plemeny zkončil jen o pár bodíků překrásný a velmi úspěšný šicák slečny Smetanové, a na dalších místech (již se značnou bodovou ztrátou) tibetští teriéři.

JSME MOC RÁDI, ŽE NAŠI DVA TIBÍSCI SVÝM VÍTĚZSTVÍM JEN POTVRDILI NAPROSTOU KOREKTNOST SVÉHO UMÍSTĚNÍ I V ČESKÉ KLUBOVÉ SOUTĚŽI "TOP TIBEŤÁK"!
(nyní se jen těžko budou šířit informace o nekorektnosti českého "topáka"...)

V kategorii "Tibetský španěl - slovenští psi" zvítězil Amor Perla mahagon, takže i slovenské vítězství "zůstalo doma"! Amorkově majitelce moc gratulujeme a děkujeme za vzornou prezentaci (na které se občas podílela i naše Šárka) - DÍKY Ingrid!

Kompletní výsledky soutěže PES ROKU (i starších ročníků) najdete zde.

5.4.2010     po zimní přestávce jsme se opět vydali na výstavu - tentokrát pouze s Orinkem, který se poprvé prezentoval mezi dospěláky a v konkurenci mnohem vyspělejších tibeťáčků se na mladoboleslavké Pojizerské výstavě stal vítězem plemene

29.3.2010     doplněny výsledky z NVP Nitra;

Odette se stala Vítězkou plemene (BOB) a splnila podmínky pro přiznání titulu
SLOVENSKÝ JUNIOR CHAMPION - GRATULUJEME!!

29.3.2010    Perfect Lady má za sebou další velmi úspěšný výstavní víkend! Ve svém roce věku získala na dvou výstavách tituly CAJC i BOB!

Ladynce i její paničce Zsuzsanně GRATULUJEME, děkujeme za skvělou prezentaci, držíme pěsti na další výstavy a hlavně se už moc těšíme, až se zase na některé z výstav potkáme (svět pejskařů je přeci tak malý, a tak ani těch 600 km mezi námi není žádná velká vzdálenost...)

27.3.2010    doplněny výsledky z MVP v Rakouském Grazu, kde při účasti 11 tibeťáčků z 5ti různých zemí zíslali krásná ocenění (s čekatelstvím CAC a CAJC) i Mistic Perla mahagon a Perfect Lady Perla mahagon - oběma gratulujeme!

21.3.2010    Unix a Thetis, kteří u nás čekají až se po splnění veterinárních podmínek budou moci přestěhovat ke své zahraniční majitelce, uvítali jaro... - nová fota na "rajčeti"30.1.2010 
  Šárka obsadila v celoroční soutěži Junior Handling ČR krásné třetí místo ve starší kategorii a pro prezentaci na Šampiónu šampiónů si vybrala Keysinku...


16.1.2010    Keysince, Déó a Belískovi byly doručeny potvrzené tituly POLSKÝCH CHAMPIONŮ; Déó a Belískovi národní championáty a Keysince Junior championát!

1.1.2010    Naše štěňátka Vám přejí krásný Nový rok 2010!

~   přidány nové fotky miminek z vrhů
S“, T“ i „U“   ~

NOVINKY
z let:

    2009        2008        2007        2006        2005