Novinky - rok 2009

27.12.2009    naše štěňátka Vám přejí veselého Silvestra

~   přidány nové fotky miminek z vrhů
S“, T“ i „U“   ~

20.12.2009    Letošní výstavní sezónu jsme minulý týden zakončili úspěšným výletem do srbského Bělehradu. Kassiopea i Bélos zde mimo dalších titulů získali i titul CHAMPION SRBSKA!


výsledky    ~    posudky    ~    fotky

20.12.2009    přidány nové fotky našich štěňátka - miminek z vrhů S“, T“ i „U

16.12.2009    Keysince a Belískovi dnes z Maďarska přišly potvrzené tituly CHAMPIONŮ MAĎARSKA

10.12.2009    naše štěňátka nám již běhají po celém bytě a náramně si rozumnějí s ostatními tibísky - opět jsme přidali nové fotky našich miminek „T“ a „U“ vrhů a samozřejmě i našeho největšího mazlíka - jedináčka Soloonka

8.12.2009    po delší době konečně přidány výsledky i fotky z posledních výstav (dřív jsem to fakt nestihla...)

Tentokrát jsme se rozjeli nejen po České republice, ale vydali jsme se i na cesty delší... - navštívili jsme srbskou Debeljaču, bulharskou Sofii, maďarskou Budapešť i slovenskou Nitru. Naši tibeťáčci získali nejedno krásné ocenění a cenné tituly. Mladá (sedmnáctiměsíční) Kassiopea se stala Championkou krásy Bulharska a Maďarska, a získala i nejeden titul CAC, CACIB a BOB. Výstavami ostřílený Bélos si vedl podobně a také kromě několika CAC, CACIB a BOB přidal do své sbírky srbský, bulharský a maďarský championát a úmístění v BIG. Malému Orinkovi sice vůbec nevyšel maďarský výlet, ale reputaci si plně napravil získáním dvojího CAJC a dokonce i svého již druhého BOB v Nitře a Nefertiti si "na stará kolena" dojela Slovenského Grand championa.

Krásně si vedly i naše "děti" - Wirgo opět získala mnoho národních a mezinárodních titulů v ČR i zahraničí a i ona se již pyšní titulem Maďarské championky a malá Perfect Lady ve svých právě dovršených 9ti měsících věku získala první CAJC - OBĚMA MAJITELŮM GRATULUJEME A UPŘÍMNĚ DĚKUJEME ZA VZORNOU PREZENTACI NAŠEHO CHOVU TIBÍSKŮ!

3.12.2009    přidali jsme nové fotky miminek z vrhů „T“ a „U“, i malého Soloonka

25.11.2009    také naše miminka z vrhů „T“ a „U“ krásně sílí, a i oni se pomalu seznamují s ostatními členy domácnosti - tentokrát Teddy králíčky 

22.11.2009    malý Soloonek roste jako z vody..., podívejte se na jeho nové fotky

18.11.2009    naše miminka jsou den ode dne roztomilejší, otevřela očka a začínají vnímat svět - přidány fotky štěňátek „T“ a „U“ vrhů

12.11.2009    malý Soloonek dnes otevřel očička - přidány nové fotky

10.11.2009    přinášíme Vám první fotky našich maličkých štěňátek - miminek z vrhů „T“ a „U

10.11.2009    přidány výsledky z MVP v Praze;

Orinek opět získal nejen titul CAJC, ale i Junior BOB, a Keysinka si získáním prvního CAC otevřela cestičku k titulu Český šampión, a získáním r.CACIB za Wirgo dokonce cestu k Interchampionátu!
Gratulujeme také Kadorkovi, který nezůstal za sestřičkou pozadu a také získal CAC, i Wirgo, která si do své sbírky připsala další CAC a CACIB!

6.11.2009    přidány první fotky Soloonka

5.11.2009    plné pelíšky již mají i Isinka a Laminka! - nová miminka jsou opravdu pestrých barviček - sobolí-zlatá, černá s pálení, krémové a dokonce i tricolorní!!!

31.10.2009    naší Antii se narodilo jedno krásné miminko, světlounký pejsek Soloon

25.10.2009    naši tibísci byli opět úspěšní na výstavě - přidány výsledky z MVP České Budějovice

20.10.2009    Kassiopea, Orin a Vesper se tento víkend vydali na NVP do Brna, kde byli úspěšní...

Orinek ve svém necelém roce věku získal nejen titul CAJC a Junior BOB, ale stal se i vítězem plemene BOB, a to v konkurenci čtyř vyspělých šampiónů a šampiónek!

výsledky    ~    posudky    ~    fotky

14.10.2009    O víkendu jsme se zúčastnili WORLD DOG SHOW Bratislava, a jsme moc rádi, že se naši tibísci ve světové konkurenci neztratili, panu rozhodčímu z Japonska se líbili, a jako jediní tibetští španělé z ČR si domů odváželi i tituly!


výsledky    ~    posudky    ~    fotky

4.10.2009    Děkujeme všem majitelům našich štěňátek za to, že se o naše tibísčí děti krásně starají, a také za to, že nám posílají jejich fotečky, které nám dělají moc velkou radost!

Po delší pauze dnes opět přidáváme fotky "našich" tibeťáčků - Amorka, Attiska, Faunuse, Fatumy, Faenny, Chrisaoris, Iásona, Janté, Kreóna, Kadorka, Kikoška, Lota, Métis, Manon, Maud, Miss, Miy, Nausi, Odettky, Paschy, Paradiska, Perfect Lady, Quincy, Queen, Redy Rebela, Romance, Vespra, Vulcanuse, Wirgo, Yunose a Yantanee.

30.9.2009    přidány výsledky a fotky z Mezinárodní výstavy v polské Wroclawi;

Kassiopea svým dalším vítězstvím splnila podmínky pro přiznání titulu POLSKÝ JUNIOR CHAMPION

25.9.2009    V letošním roce získalo pět našich tibeťáčků klubový šampionát:

Deo , ArgosanRangpo se stali KLUBOVÝMI VETERÁN ŠAMPIÓNY, Kassiopea a Urania KLUBOVÝMI ŠAMPIÓNY!


Titul KLUBOVÉHO ŠAMPIÓNA získala také fenka z našeho chovu YANTANEE Perla mahagon - GRATULUJEME!!!

20.9.2009    včera jsme se s našimi tibeťáčky zúčastnili Speciální výstavy tibetských španělů v Mladé Boleslavi; Belísek získal nejen titul Vítěz speciální výstavy, ale i BOB!

výsledky    ~    posudky    ~    fotky

Nezaháleli ale ani naše "děti" v sousedním Slovensku, kde se v Ružindolu rovněž konala Speciální výstava tibeťáčků - Amorek také získal BOB a mladičká Odette dokonce titul Junior BIS -
GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA KRÁSNOU PREZENTACI NAŠEHO CHOVU!

14.9.2009    o víkendu jsme navštívili v sousedním Německu Národní & Mezinárodní výstavu Lipsko, kde jsme tentokrát vystavovali pouze Bélose;

Belísek nás opět nezklamal - v konkurenci německých a holandských tibeťáčků získal CAC, r.CAC, VDH-ChA, r.VDH-ChA, Beste Rüde, CACIB, VDH-Sieger Leipzig a BOB!

výsledky    ~    posudky    ~    fotky

2.9.2009    naši tibísci se zúčastnili další výstavy - tentokrát MVP "Interdog Bohemia" v Mladé Boleslavi, kde se opět neztratili...

Kassiopea získala další CAJC, Bélos se stal Vítězem plemene a Orinek při své mezinárodní premiéře získal nejen titul CAJC a Junior BOB, ale stal se i 3. nejhezčím mladým jedincem IX. FCI skupiny (3. Junior BIG)!

Cenné tituly získali i Faunus Perla mahagon, Chrisaoris Perla mahagon a Wirgo Perla mahagon - majitelům GRATULUJEME a DĚKUJEME za perfektní prezentaci!!!

výsledky    ~    posudky    ~    fotky

25.8.2009    přidány výsledky z F.C.I. Středo-východo-evropské výstavy ve Welsu

18.8.2009    přidány výsledky z MVP DuoDanube Bratislava;

Bélos získal 2 x r.CAC a 2 x r.CACIB přičemž mu jeden r.CACIB přechází v CACIB! Amorek získal svůj první CACIB a výstavní premiéru si užila i malá Odette, které získala CAJC!

8.8.2009    aktualizována stránka "štěňátka našich přátel"

5.8.2009    přidány fotky z Národní výstavy v Mladé Boleslavi, 4 Summer Night Dog Show Split a Národní výstavy v Legnici

4.8.2009    stěňátkům je 6 týdnů a tak se fotila "na občanku" - přidány jejich portrétové  fotky

3.8.2009    včera jsme si udělali výstavní výlet na Národní výstavu do polské Legnice, kde byli naši tibísci opět velmi úspěšní; Allister i Bélos získáním CWC splnili podmínky pro přiznání POLSKÉHO CHAMPIONA, Kassiopea si odnesla nejen CAJC a Junior BOB, ale porazila i svého otce a stala se vítězkou plemene - BOB!

30.7.2009    opět jsme se zúčastnili čtyřdenního výstavního maratonu v chorvatském Splitu, kde naše Kassiopea získala mimo jiné i titul Klubového vítěze mladých Chorvatska

Více info a výsledky z těchto výstav již brzy...

30.7.2009    po dvou týdnech přinášíme nové fotky našich tibísčích štěňátek; všem pěti mrňouskům se pěkně prořezávají zoubky a již nyní je vidět, že všichni budou mít plné počty mléčných řezáků!

20.7.2009    naši tibeťáčci byli velmi úspěšní na včerejší Národní výstavě v Mladé Boleslavi; Nefertiti získáním CAC a titulu Národní vítěz splnila podmínky pro přiznání ČESKÉHO GRAND CHAMPIONA, Bélos se stal vítězem plemene - BOB, Kassiopea si na své konto připsala další CAJC (z konkurence 11ti mladých fen!!!) a Kador nejen získal svůj třetí CAJC (a splnil tak podmínky přiznání titulu ČESKÝ JUNIOR CHAMPION) a Junior BOB, ale byl i vybrán mezi nejlepší mladé psy IX. FCI skupiny (4. Junior BIG)

14.7.2009    naši maličcí tibeťáčci se začínají rozhlížet po světě..., jak se jim to líbí se můžete podívat na nových fotkách

7.7.2009    na nových fotkách se můžete podívat jak naše štěňátka za uplynulý týden krásně vyrostla

30.6.2009    Již téměř dva roky jsme členi slovenského Klubu chovatelů tibetských plemen. S radostí Vám můžeme oznámit, že naši dva tibíci se zúčastnili s krásnými výsledky soutěže "PES ROKU 2008" právě v tomto klubu. V kategorii psi získal Allister 2. místo a Bélos místo 7. v rámci všech tibetských plemen v KCHTP chovaných. V rámci plemene tibetský španěl obsadili 1. a 2. místo!30.6.2009    přidány výsledky a fotky z Intercanis Brno;

Yantanee svým vítězstvím splnila podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ GRAND CHAMPION - Gratulujeme!!!

Šárka si pro Junior Handling prvně vybrala Bélose. Ve společné premiéře, v silné konkurenci, stanuli na stupíncích vítězů!


30.6.2009    přidány první fotky našich štěňátek

30.6.2009    aktualizována stránka "štěňátka našich přátel"

24.6.2009    konečně doplněny i minireportáže ke všem uplynulým výstavám...

23.6.2009    Kirké se včera večer narodilo 6 krásných miminek!

22.6.2009    dnes našim tibbískům přišly ze Slovenska další dva championáty


21.6.2009    naši tibísci byli velice úspěšní na Krajské výstavě v Trmicích, kde kromě titulů vítězů tříd a krajských vítězů získali i vítězství v závěrečných soutěžích

Kassiopea se stala Nejlepší mladou fenou výstavy - BIS Junior, Bélos Vítězem výstavy - BIS a oba společně i s Déó získali ještě druhé místo v soutěži o nejlěpší chovatelskou skupinu!

výsledky    ~    posudky    ~    fotky

20.6.2009    Perfgect Lady Perla mahagon dnes zvítězila na Mezinárodní výstavě v maďarském Székesfehérváru, kde získala titul BIS Baby - GRATULUJEME a DĚKUJEME za krásnou prezentaci - díky Zsuzsanna!

12.6.2009    přidali jsme pro Vás kompletní výsledky a fotky z letošních výstav

11.6.2009    doplněno umístění naší Šárky v soutěži Junior Handling z výstav, kde soutěžila z některým s našich tibbísků

S Allim i Norbíkem se jim letos společně vysloveně daří, o čemž svědčí i již osmé letošní finálové umístění!

10.6.2009    doplněny posudky našich tibeťáčků ze všech letošních výstav

9.6.2009    po delší době konečně přidány výsledky z výstav za uplynulé tři měsíce...

Naši tibeťáčci i tibeťáčci z našeho chovu, o které se vzorně starají jejich majitelé, byli na uplynulých výstavách velmi úspěšní, a kromě získání mnoha cenný titulů splnili i několik championátů. Za tak skvělou prezentaci našich tibísčích dětí všem moc DĚKUJEME!

9.6.2009    jak ukázalo nedávné sono vyšetření a stála více a více potvrzuje rostoucí Kirinčino bříško, narodí se v naší ch. st. již koncem června nová štěňátka

2.6.2009    dnes byly našim tibbískům přiznány tři nové championáty:

DéóRangpo se stali ČESKÝMI VETERÁN CHAMPIONY a Kassiopea ČESKOU JUNIOR CHAMPIOKOU

7.5.2009    Všem hostům našich stránek se velmi omlouvám za současnou mizivou aktualizaci. Není to tak, že by se v naší pejskařské rodině nic nedělo (ba naopak - naši dorostenci nám odrůstají, dostáváme také nové fotky od majitelů našich odchovů, kterým moc děkujeme, a v neposlední řadě nás potěšily výsledky našich hafanů i našich odchovů na prvních letošních výstavách!), ale jaksi čas nezbývá... Ale slibuji, že hned po litoměřické výstavě (která mě, coby součást pořadatelského týmu, ukrajuje v poslední době toho času nejvíce) vše napravím a dodám nejen to nejaktuálnější, ale vrátím se ve svých "minireportážích" a fotogaleriích i k uplynulým výstavám!

7.5.2009    tak jsme ještě naposledy přidali fotečky našich štěňátek vrhů „P“ i „Q“, která se nám rozjela do světa...; jen malý Pascha ještě zůstává u nás, protože jeho nová rodina ho doma uvítá až za pár týdnů (alespoň nám není tak smutno!!!)

22.4.2009    našim štěňátkům bude zítra již sedm týdnů, krásně rostou a prospívají - přidány fota tibísků vrhu „P“ i „Q

9.4.2009    krásné sluníčko láká naše štěňátka každý jarně hřejivý den... - přidány fota prcků vrhu „P“ i vrhu „Q

2.4.2009    naše štěňátka si užívají krásně slunné jarní dny - přidány nové fotky miminek vrhu „P“ i „Q

26.3.2009    týden uběhl jak voda a jsou tu pro vás nové fotky našich krásně rostoucích štěňátek - přidány fota miminek vrhu „P“ i vrhu „Q

21.3.2009    první jarní den oslavila naše štěňátka jarně  - přidány nové fotky miminek vrhu „P“ i vrhu „Q

12.3.2009    přidány první fotky našich maličkých štěňátek; narození štěňátek očekávají také v ch. st. Alma-Tadema  -  aktualizována stránka "štěňátka našich přátel"

7.3.2009    ve čtvrtek 5. března se Lamince i Felince narodila krásná štěňátka

3.3.2009    Allistrovi dnes přišel z Bratislavy přiznaný titul SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY !

15.2.2009    přidány kompletní výsledky i fotky z MVP DUO CACIB Brno;

Urania splnila podmínky pro přiznání titulu KLUBOVÝ CHAMPION !

3.2.2009    dnes byly našim tibbískům přiznány tři nové championáty:

Allister a Urania se stali ČESKÝMI CHAMPIONY KRÁSY a Norbu ČESKÝM GRAND CHAMPIONEM

1.2.2009    Včera odjela až do Budapešti naše mazlinda Nausi. Se svojí novou paničkou si padly hned do oka - takové vzájemné sympatie (zvláště u již téměř 5ti měsíčního štěňátka) člověk vidí jen málokdy, takže hned z prvních chvílí bylo jasné, že Nausi je ta pravá tibeťanda pro Zuzanu, a že Zuzana je tou pravou paničkou pro Nausi!

Na svoji novou rodinu u nás ještě čeká 
Orfeus, velice milý, spíše klidnější pejsek, který je svým exteriérem vhodný i pro výstavy, ale především to bude úžasný mazlík a společník! - nové fotky zde.

25.1.2009    přidány výsledky i fotky z MVP v Trenčíně;

Wirgo a Allister splnili podmínky pro přiznání titulu SLOVENSKÝ CHAMPION KRÁSY

18.1.2009    Odettka a Miky se o víkendu rozjeli do svých nových domovů... oběma prckům i jejich páníčkům přejeme, aby jim spolu bylo vždy co nejlépe!

Dvě roztomilá
štěňátka, čtyřměsíční slečna Nausi a dvouměsíční hošík Orfeus, na své nové rodiny ještě stále čekají!


17.1.2009    přidány výsledky i fotky z první letošní výstavy - NVP Olomouc;

Allister svým vítězstvím splnil podmínky pro přiznání titulu ČESKÝ CHAMPION KRÁSY
a společně se Šárkou byli velmi úspěšní i v Junior Handlingu - 2. místo ve starší kategorii !

17.1.2009    přidány výsledky klubové soutěže TIP TIBEŤÁK 2008

letos byli z našich tibeťáčků nejúspěšnější Wirgo a Allister

Wirgo se stala vítězkou kategorie feny - za špičkovou prezentaci fenky velmi děkujeme jejímu majiteli Pavlovi Palupovi!

Allister obsadil druhé místo v kategorii psů, což je vzhledem k jeho věku a věku jeho konkurence v této kategorii opravdový úspěch - Alli za loňský rok ve věku 1 roku dokázal získat 447 bodů, což se stejně starému psu v celé historii soutěže ještě nikdy nepovedlo!

9.1.2009    také „Piškotek“ Noe odjel se svojí novou rodinou, kde mu určitě bude skvěle a kde on jistě skvěle vyplní místečko rodinného mazlíčka;
a pro jeho 
kamarády - Nausi, Mikyho a Orfeuse - ty správné nové rodiny stále hledáme (štěňátka jsou krásná, milá, samostatná a budou úžasnými společníky, jakými právě tibeťáček dokáže být!)

4.1.2009    Onyx se včera rozjela do nového domova... přejeme ji i její nové rodině spoustu radosti ze společného soužití!

Ve svém vyhřátém pelíšku u nás čekají na své nové majitele ještě čtyři krásná 
štěňátka - čtyřměsíční Noe, Nausi a Miky, a dvouměsíční Orfeus!

NOVINKY
z let:

    2008        2007        2006        2005