Xanadu Perla mahagonfena

narozena 18.7.2010

zbarvení sobolí - červené, bílé znaky (s vlohou pro black and tan)

VETERÁNKA – 26 cm, 5,7 kg, řezáky v řadě 6/6, předkus

DNA PRA3 - Clear, DOV – neg. (29.9.2015)


VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ:

Junior BOB

CAJC-SRB

Jmenuji se Xanadu, což ze mě mělo učinit můzu. Jenže já jsem rarášek, treperenda které je všude plno, ale také maličké zlatíčko. Prostě se z čertíka dokážu změnit na mazlícího andílka během zlomku vteřiny, takže mě doma hóóódně brzy překřtili na Míšu.

Od mládí mi doma linkovali výstavní kariéru, ale lidi upřímně - mě to moc nebere. Nějaký trénink výstavního postoje nebo chození na předváděčce... - k čemu??? Já si venku raději zaskotačím! A jen čas ukáže "kdo z koho" . Naši nakonec rozhodli, že domácího lenošení a skotačivých vycházek bylo dost, a že se na nějakou tu přehlídku psí krásy také vypravím. To ale neměli dělat!   Hned na první výstavě (byla jsem tam jen na kukandu) jsem jim ukázala, jak se výstavní pejsek nemá chovat! Potom to zkusili (po řádné přípravě, která se mi teda vůbec nelíbila) ještě jednou - no lidi, to si ale dali! Já to brala jako děsnou legrandu, a oni se pěkně vynervolali . A tak si to moje lidská smečka nakonec raději rozmyslela, konečně mě dala za pravdu, a nikam mě harcovat nebude - za což jsem jim vděčná, protože mě to teda fááákt neláká.

A protože jsem se "nerozptylovala" výstavami a nemusela "hlídat" linii a psí kabátek, mohla jsem se stát maminkou. Štěňátka jsem milovala a byla jsem moc ráda, že mi nakonec doma jedno zbylo - mého úplně nejkrásnějšího pejska nějak nikdo nechtěl, a tak mi Balónek zůstal doma, a všem ukazuje, jak že se ta naše krása dá na těch psích výstavách zúročit (jednoduše řečeno - vyhrává co se dá).