Ch. Felicitas Perla mahagon

fena

20.5.2001 - 12.11.2012

zbarvení sobolí - zlaté


VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ:

Klubový Champion
Český Junior Champion
Národní vítěz 2006

Nejlepší fena plemene - D

BIG 3.
BOB

3 x CACIB
Res.CACIB

9 x CAC-CZ/SK/D/VDH/PL

3 x Res.CAC-CZ

2 x CAJC-CZFelicitas, neboli Fela - velice usměvavé a milé stvoření, neustále v přívětivém rozpoložení. Jako dorostenec a mladá psí slečna milovala hru „co je doma, to se počítá“. Hodilo se jí absolutně vše a se svým neodolatelným úsměvem a suverenitou sobě vlastní vždy důstojně odcházela do pelíšku – i s „kořistí“. Mezi nejoblíbenější úlovky patřily balíčky papírových kapesníků, a naopak mezi věci nestojící za povšimnutí se řadily pravé psí hračky všeho druhu!

A pak Felinka objevila krásnou úlohu psí maminky. Od té doby starostlivě pečovala o všechna psí miminka která se doma objevila, a precizně kradla balíčky kapesníků pro ně .

Felinka se stala matkou moc pěkných - typických tibísků, a není divu, že hned s těch prvních miminek jí doma zůstala krásná, a mamince moc podobná dcer Lamia Perla mahagon. Felinka s Laminkou tvořily nerozlučnou dvojku, byly jak jedno tělo, jedna duše... Když koncem léta 2012 zcela nečekaně odešla Lamia za duhový most, byla Felinka plná síly. Odchod své dcery a největší kamarádky ale neunesla psychicky, nedokázala si mezi ostatními tibísky najít to správné místo, smutnila, a nakonec po třech měsících odešla za svojí dcerou.

Felinko, věříme, že se na krásných zelených loukách poháníš s Laminkou, která ve tvém životě tolik znamenala... - buďte tam holčičky šťastné.