AGAMA VOUSATÁ

Agamky jsou nabízeny k prodeji od 6ti týdnů stáří a po dosažení váhy minimálně 20g. Agamky jsou bez vad (tj. mají celé ocásky i všechny prstíky) - pokud tomu tak není, je to uvedeno přímo u agamky!
Agamky jsou chovány pod UVB výbojkou a širokospektráním světlem, jsou zdravé a vitální, dobře rozkrmené pestrou živočišnou (švábi, cvrčci, smýkaný hmyz) i rostlinou stravou (především různé přírodní byliny), a je jim pravidelně podáván vápník i vitaminy.
Pokud ještě není agamka k odběru, nebo pokud si agamku můžete vyzvednout až později, je možná její rezervace (při rezervaci je nutné složit nevratnou zálohu 500 Kč do týdne od zamluvení agamky; v opačném případě je rezervace automaticky zrušena).
Odběr agamek je možný v Píšťanech u Litoměřic, v Lovosicích nebo v Ústí nad Labem, případně na nějaké akci, na kterou jedeme (většinou to jsou výstavy psů v ČR i SK), případně je doprava možná prostřednictvím přepravce zvířat - firmy Přivez zvíře. Pokud se agamka bude kamkoli přepravovat, je vyžadováno uhrazení celé ceny agamky předem.


U každé agamky je uvedeno, zda je VOLNÁ, nebo je REZERVOVÁNA. Prodané agamky jsou pro lepší přehlednost průběžně z nabídky mazány.
SOUČASNÁ NABÍDKA AGAMEK


A
gamky PASTEL - ORANGE/CITRUS/WHITE ze spojení: Citrus Striped HypoTrans Dunner (Malibu) x White Hypo het-Trans (Mia).

Agamky jsou již k odběru - mají odpovídající váhu a jsou výborně rozkrmené.
Pro více informací mě prosím
kontaktujte.

č. 2/R

samec
Pastel citrus/white
HypoTrans Dunner
k 1.12.2018 - 80g

REZERVACE (Petra D.)
cena 800,- Kč
č. 3/10

samec
Pastel orange
HypoTrans
k 1.12.2018 - 146g

REZERVACE (Štefan N.)
cena 800,- Kč
Pokud Vás zajímá více informací, nebo máte o některou agamku zájem, kontaktujte mě prosím.