Agamky jsou nabízeny k prodeji po dosažení váhy minimálně 30g. Agamky jsou bez vad (tj. mají celé ocásky i všechny prstíky) - pokud tomu tak není, je to uvedeno přímo u agamky! Ke každé agamce obdržíte také certifikát původu.
Agamky jsou chovány pod výhřevem, UVB a širokospektráním světlem, jsou zdravé a vitální, dobře rozkrmené pestrou živočišnou (švábi, cvrčci, smýkaný hmyz) i rostlinou stravou (především různé přírodní byliny), a je jim pravidelně podáván vápník i vitaminy.
Pokud ještě nejsou agamky k odběru, nebo pokud si agamku můžete vyzvednout až později, je možná jejich rezervace (při rezervaci je nutné složit nevratnou zálohu 500 Kč do týdne od zamluvení agamky; v opačném případě je rezervace automaticky zrušena).
Odběr agamek je možný v Píšťanech u Litoměřic, v Lovosicích nebo v Ústí nad Labem, případně na nějaké akci, na kterou jedeme (většinou to jsou výstavy psů v ČR i SK), a nebo je doprava možná prostřednictvím dopravce drobných zvířat (firma manželů Bezděkových, na které je 100% spoleh a o zvířátka je při přepravě výborně postaráno). Pokud se agamka bude kamkoli přepravovat, je vyžadováno uhrazení celé ceny agamky předem.


MOMENTÁLNĚ NEMÁME V NABÍDCE ŽÁDNÉ AGAMKY

Nové agamky budeme nabízet v průběhu roku 2018.