6. Žitenická výstava ušlechtilých morčat


Vážení vystavovatelé a příznivci morčat, dovolujeme si Vás pozvat na 6. ŽITENICKOU VÝSTAVU UŠLECHTILÝCH MORČAT konanou dne 27.8.2016 při okresní výstavě mladých králíků, drůbeže, holubů a okrasného ptactva

v Žitenicích u Litoměřic - areálu „U TŘÍ LIP“

Výstava je určena pro morčata všech plemen, barev a kreseb českého standardu morčat (A, B) a mazlíčky (standard C), a připravují ji pro Vás chovatelské stanice Pearl in BlackPearl Moon.
Moc nás těší, že o výstavu byl v minulých letech takový zájem, a pevně věříme, že nám svoji přízeň zachováte i letos.
Připraveno pro Vás je 90 míst pro posouzení morčat standardu A a B, 10 míst standardu C a 20 prodejních klecí. Pozvání k posuzování přijala Bc. et Mgr. Andrea Kroftová.

Podmínky výstavy si můžete zobrazit zde.
    Jsme velice rádi, že GENERÁLNÍM SPONZOREM výstavy se opět stala firma ASAN - výrobce ekologické podestýlky pro domácí mazlíčky, kterou budou všechny výstavní i prodejní klece vystlány, a Tommiland.cz, v jehož e-shopu si zájemci mohou rozmanité výrobky pro chov zvířat koupit.

DALŠÍMI SPONZORY VÝSTAVY SE STALI:
Doprava drobných zvířat - Petr a Lenka Bezděkovi


PRIPERO- prodej krmiva, chovatelských potřeb, psí salon a hotel pro psy, výroba a prodej dekoračních předmětů, a chov a prodej malých zvířatVýstavu pro vás připravují chovatelské stanice morčat